Reklam Alanı
Akıllı Telefon 4

iPhone 6S’ler Ön Siparişe Sunuldu

Amerika da geçtiğimiz ay itibari ile satışa çıkarılan iPhone 6S modelleri ile Apple, beklenen ilgiden fazlasını alarak yeni bir rekora imza atmıştı. Benchmark raporlarında Macbook modellerine kafa tutan iPhone 6S’ler, şimdi ise Türkiye piyasasına giriş yapmaya hazırlanıyor. 16 Ekim tarihinde resmi olarak Türkiye AppStore de satışa sunulacak olan iPhone cihazları, Turkcell tarafınca bugünden itibaren ön siparişe sunuldu.

iPhone 6S ön siparişlerinin fiyatı ise beklenilenden farksız oldu ve 16 GB iPhone 6S için 3.079 TL fiyat etiketi karşımıza çıktı.  Bu fiyat etiketinde, Apple A9 işlemci, 3D Touch, Siri, Apple M9 hareket sensörü, 12 MP Arka ve 5 MP Ön kameraya sahip Apple cihazı karşımıza çıkıyor.

iPhone 6S Plus 16 GB ise; 265,98 TL olarak 24 Aylık taksit sistemi ile ön siparişte yer alıyor. iPhone 6S modellerinde interneti Bol paketi de sizleri bekliyor; bu paket içerisinde 1000 dk konuşma, 4 GB internet ve 1000 SMS hediye sunuluyor.

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“iPhone 6S’ler Ön Siparişe Sunuldu” üzerine 4 yorum

 1. Orhun dedi ki:

  Evet, iphone delileri için yeni bir yarış sezonu başladı 🙂

 2. Eren dedi ki:

  Fiyatı zaten pahalı 24 ay taksit sistemi ile daha pahalı oluyor. Gereksiz bu kadar fiyat.

 3. suat dedi ki:

  herkesin beklediği an geldi demektir

 4. ferdi dedi ki:

  doğrusu 6 s-in ne farkları var 6 dan merak ettim siparişle olduğuna göre pahallı olucak demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.