Reklam Alanı
Akıllı Telefon 0

Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge’nın Fiyatı

Samsung Galaxy S6 Modelini Duyurduğundan beri,hakkında ki yazıların ardı arkası kesilmiyor.Metal Kasası ile daha da ilgi çekici olan telefon,artırılmayan hafızası ile sevenlerini üzmüştü.Şimdi ise fiyatı ile çok tartışılacağa benziyor.

Samsung;32 GB’lık Galaxy S6 modelinin satış fiyatını 2.499 TL olarak duyururken;yine 32GB’lık Galaxy S6 Edge modelini ise 2.999 TL olarak belirledi. Samsung Galaxy S6‘nın 64 GB’lık Modeli ise 2.799 TL den Satışa sunuldu.Böylece Telefon tahmin edilen satış fiyatı ile pazara sürülmüş oldu.

Samsung Galaxy S6

Teknolojice-SamsungS6on

Samsung’un bu modelleri Turkcell’in sitesine çok kısa bir süre önce eklenmesine rağmen,Stokların tükendiği bildirildi.Bilindiği Gibi HTC One M9’un Fiyatı‘da ilk önce Turkcell tarafından duyurulmuştu.

Samsung Galaxy S6 Edge

Teknolojice-SamsungS6EdgeOn

Samsung Galaxy S6 32 ve 64 GB’lık modelleri ise piyasa sürülürken Galaxy S6 Edge ise 32 GB’lık modeli ile ülkemizde satışa sunuldu.farklı renk seçeneklerin ve kapasiteli modellerin ise önümüzde ki günlerde gelmesi bekleniyor.

Kendisinden çok söz ettiren telefon fiyatı ile de çok konuşulacağı benziyor.

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.