Reklam Alanı
Teknoloji 0

90 Minutes Ultra Smart Akıllı Ayakkabı

90 Minutes Ultra Smart Akıllı Ayakkabı

Teknoloji hayatımıza hızlı bir giriş yaptı. Radyodan televizyon çağına kadar oldukça yavaş ilerleyen teknoloji 2000 yıllarında birden atağa kalktı. Önce internet sonra akıllı telefonlar, tabletler, bilgisayarlar derken karşımıza akıllı ayakkabı çıktı. Xiaomi firmasına ait bu akıllı ayakkabı özellikleriyle dikkat çekiyor. Xiaomi firmasına ait bu ayakkabını ismiyse 90 Minutes Ultra Smart akıllı ayakkabı olarak açıklandı. Intel işlemcisinin kullanıldığı bu ayakkabının özelliklerini gelin birlikte inceleyelim.

90 Minutes Ultra Smart Akıllı Ayakkabı Özellikleri

90 Minutes Ultra Smart akıllı ayakkabı gücünü Intel işlemcisinden alıyor. Saatlerde bulunan pil büyüklüğünden olan bu işlemci ayakkabının tabanına yerleştirildiği görülüyor. Kuşkusuz işlemcisi bulunan bir ayakkabı kimsenin aklına gelmezdi. Fakat bu ayakkabı yürüdüğünüz mesafeyi ve harcadığınız enerjiyi telefonunuza kayıt ediyor. Özellikle spor meraklıların işine yarayacak bu ayakkabıda Bluetooth bağlantısı bulunuyor.

İçerisinde bulunan pil ile ortalama 50 gün kullanabileceğimiz bu ayakkabının farklı renk seçenekleri de mevcut. Siyah, pembe ve mavi renk seçenekleriyle satışta olduğunu hatırlatmakta yarar var.

90 Minutes Ultra Smart Akıllı Ayakkabı Fiyatı

90 Minutes Ultra Smart Akıllı Ayakkabı özelliklerin yanı sıra fiyatıyla dikkat çekiyor. Ülkemizde ise 600 TL fiyat etiketiyle satışta. Kuşkusuz spor meraklıların oldukça işine yarayacak bu ayakkabı kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmişe benziyor. İnternet mağazalarında alabileceğiniz bu ayakkabıyla harcadığınız enerjiyi, yakılan kalori miktarını ve sporda harcanan mesafeyi telefonunuzdan öğrenebileceksiniz.

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.