Reklam Alanı

Amazon.com’dan 50 $’a 10 $ Hediye!

Amazon.com’dan 50 $’a 10 $ Hediye!

 

Merhaba geçen sefer amazon.de’nin yapmış olduğu 30 € ‘ya 5 € Hediye kampanyasını konu qlmıştık ve bu sayede indirimli alışverişe birde 5 € indirim daha eklenince tadından yenmez olmuştu. Şimdi buna benzer bir kampanya Amazon.com’da var ve bizde size hemen bunu bildirmek ve nasıl kullanacağınızı göstermek istedik.

Aşağıdaki adımları takip ederek sizde 50 $’a 10 $ indirim alarak zaten amazondan daha ucuza yaptığınız alış verişinizi daha da uygun hale getirebilirsiniz.

Not:Resimlere tıklayarak tam boy görebilirsiniz.

Öncelikle  buraya tıklayarak kuponu alacağınız linke gidin.İNDİRİM

  1. Bu adımda öncelikle butona basarak kampanyaya uygun olup olmadığınıza bakmalısınız.
  2. Eğer aşağıda ki gibi resimde yeşil onay çıkıyorsa kupon kampanyasına katılmaya uygunsunuz anlamına geliyor.
  3. Tüm seçiminizi aşağıda kırmızılı alanlardaki gibi yapın ve mail to kısmına kendi mailinizi yazın ki kupon size gelsin.
  4. Şimdi ki adım sadece ödeme yöntemi seçme adımı doğrudan istediğiniz ödeme yöntemini seçip geçebilirsiniz.
  5. Son adımda zaten sizde amazon’un durumu teyit ettiğini görebilirsiniz.Alış verişinizi tamamlayın ve 3 iş gününde hesabınıza tanımlanacak 10$ ‘ın keyfini çıkarın. E bizi de tavsiye etmeyi unutmayın 🙂 . Keyifli alış verişler.

 

 

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.