Reklam Alanı
Akıllı Telefon 1

Asus’tan HTC’ye Ağır Darbe!

Asus’tan HTC’ye Ağır Darbe!

Akıllı telefon furyasında birkaç sene öncesine kadar zirveye oynayan isimlerden olan HTC, özellikle son aylar da oldukça zor dönemlerden geçiyor. One M9 ve One M9 Plus modelleri ile tabiri caizse gerileme dönemine giren Tayvan asıllı firma; Anavatanında dahi istediği çıtayı elde etmeyi başaramadı.

HTC, özellikle sunmuş olduğu üst segment cihazlar da yüksek fiyat aralığını sabit tutması konusunda eleştiri alırken, rakip isimlerden Asus, Tayvan asıllı firmaya burada ağır bir darbe veriyor. Ülkemizde de oldukça popüler olan Asus, uygun fiyatlara karşılık yüksek performans değerlerini sunuyor ve vermiş olduğu bu hizmetin karşılığını HTC’nin anavatanında 1. Sırada bulunmakla alıyor.

En değerli isim olarak liste başında yer alan Asus, 6. Sırada bulunan HTC’ye yukarıdan bakıyor ve deplasmanda ağır bir galibiyet alıyor.

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“Asus’tan HTC’ye Ağır Darbe!” üzerine 1 yorum

  1. banu dedi ki:

    Htc bir donem cok iyi satmisti ama duraklama donemine girmis gibi gozukuyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.