Reklam Alanı
Diğer 0

Çiğ köftenin sırrı tadında

Adıyörem Çiğ Köfte olarak siz değerli Rize gönül dostlarına çağın damak tadı olan çiğköftenin o eşsiz sırrıyla beraber sizlere sunuyoruz. Çiğ köfte de yer alan malzemeler tamamen doğal olması nedeniyle katkı maddesinin olması sayesinde lezzetli sırrı taşımaktadır. Çünkü kullanılan tüm malzemeler yöresel ve doğal olarak yetişen malzemelerden elde edilir.

Bulgur Adıyaman, Urfa ve Diyarbakır yörelerinin özel rize adıyörem çiğköfte bulguru esmer olan bu bulgur sayesinde hiçbir şekilde şişkinlik hazımsızlık ve rahatsızlık sorunu yaşamazsınız. Üstelik hazırlanan Çiğ köftenin biberle pişirilmesi nedeniyle daha sağlıklı olması sağlanmaktadır. Çünkü bulgura su katıldığında bulgur şişkinlik yaratır. Bu yüzden normalde kısır gibi ya da bulgur pilavı gibi tükettiğimiz gıdalar suyla piştiği için şişkinlik oranı çok daha yüksek olabilmektedir. Ancak çiğ köfte de bu tamamen ortadan kalkar.

Çiğ köftenin yoğun bir şekilde yoğrulması sonrasında elde edilen bu oluşum kıvama geldiği anda tamamen piştiğini gösterir. Yumuşak bir kıvam oluştuğunda pişen bulgur bu sayede hazmetmesi açısından kolaydır. Pratik olarak tüketilmesi açısından büyük kolaylık sağlayan ve sağlıklı bir gıda olan rize çiğköfte artık sizlere 7/24 ulaştırıyoruz. Bizlere işyerlerinden, evlerinizden istediğiniz yerden ulaşabilir ve hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Siparişinizi vermeniz için 0464 217 26 26 numaralı telefondan bizlere ulaşmanız yeterlidir. Adresinizi ve kişi sayınızı belirttiğiniz anda sizlere hızlı bir servis anlayışıyla Adıyörem Çiğ köfteyi ulaştırıyoruz.

Çiğ köfte içerisinde kullanmış olduğumuz malzemeler sarımsak, nane, maydanoz, kimyon, ceviz, nar ekşisi, kırmızı biber yer almaktadır. Ayrıca çiğ köfte lavaş ekmeğinin arasında ya da porsiyon olarak ayrıca sunulmaktadır. Yanında özel soslarla size sunduğumuz Adıyörem Çiğ köfteyi mutlaka denemelisiniz. Çiğ köftenin içerisinde bulunan bulgurdaki B vitamini özellikle kalp damar sorunları için koruyucu bir etki yaratır. Bunun yanı sıra midede hiçbir rahatsızlık vermemesi çiğ köfte için tercih edilebilecek en önemli etkendir. Artık yediğiniz zaman vazgeçemeyeceğiniz bir tat olacak olan Adıyörem Çiğ Köfte lezzetli özelliğiyle ve ayrıca sağlıklı bir gıda olmasıyla sofralarınızdan eksik olmayacaktır.

Economist Economist {Economist}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.