Reklam Alanı
Diğer 0

Girne Otelleri ve Acapulco Hotel

Acapulco Hotel, Çatalköy mevkisinde yer alan bir tesis olup, oldukça büyük bir yer üzerine kuruludur. Misafirlerine toplamda 847 oda ile hizmet veren Acapulco Hotel, iki farklı konaklama seçeneği sunmaktadır. Yarım pansiyon ve tam pansiyon konaklama seçeneklerine sahip olan tesiste, tatil dükkanı olarak rezervasyonlarınızı yaptırırken sizlere hangi konsept ile konaklamak istediğinizi bizler sizlere sormaktayız. Buna göre de konaklama fiyatlarınız her seçeneğe göre değişkenlik göstermektedir. Tüm bunların dışında tesisin diğer özelliklerinden de söz edecek olursak, misafirler için özel olanakları bulunan Acapulco Hotel’de sauna, hamam, masaj, kapalı havuz ve fitness center gibi özel imkanlar da bulunmaktadır.

Rocks Kıbrıs, Girne merkezde yer alan ve bu sayede de birçok turist tarafından her yıl mutlaka ziyaret edilen oldukça kaliteli ve görsel anlamda da ihtişamlı bir oteldir. Kıbrıs yarım adasının en eski tesislerinden biri olan Rocks Kıbrıs, her sene özel organizasyonlarında da mutlaka ünlü sanatçılara da yer vermektedir. Bu anlamda da ünlü bir tesis olan Rocks Kıbrıs, misafirlerinin beklentilerini ve isteklerini karşılayabilecek düzeyde geliştirilmiş özel tesislerden biridir. Yarım pansiyon olarak hizmet veren tesiste, A La Carte restoranlarda yer almaktadır. Ancak bu özel restoranlar rezervasyonlu ve ücretli olarak misafirlere hizmet vermektedir.  Yine diğer tesislerde de olduğu gibi misafirler için tesiste masaj, sauna ,hamam vb. özel hizmetlere de yer verilmiştir.

Merit Royal Kıbrıs ise, 243 odası ile Alsancak mevkisinde misafirlerine konforlu bir tatil sunmakta olan bir tesis olup, denize sıfır konumda yer almaktadır. Tesisin kendine özel kum plajı ve iskelesi bulunmakta olup, konuklar denizin ve havuzu keyfini diledikleri gibi çıkarabilmektedir. Tam pansiyon konsepti ile hizmet veren tesise tatil dükkanı aracılığı ile kolaylıkla rezervasyonlarınızı yaptırabilir ve Kıbrıs yarım adasındaki en özel tatilinizi yaşayabilirsiniz. Merit Royal Kıbrıs, konakladığınız süre içerisinde haftanın belirli akşamlarında düzenlediği özel organizasyonlar ve canlı müzik dinletileri ile de ruhunuza hitap eden, sizlere unutulmayacak anılar biriktirebileceğiniz harika bir tatilin kapılarını açmaktadır.

Mazlum Özdemir {Mazlum Özdemir}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.