Reklam Alanı
HTC 0

HTC 10 Lifestyle Telefonu Satışta !

Akıllı telefon alanındaki en ünlü şirketlerden birisi olan HTC, HTC 10 akıllı telefonunun yeni bir versiyonunu daha satışa sunmuş durumda. Elimize ulaşan verilere göre HTC 10 Lifestyle akıllı telefonu satışa sunuldu. Öğrenilene göre telefon ilk olarak Avrupa’da satışa çıktı yani şuan da Avrupa’da cihazın raflarda yerini aldığını belirtebiliriz.

FİYATI NE KADAR?

HTC’nin fiyat politikasının kullanıcıları üzdüğü bilinen bir gerçek;  HTC, yeni akıllı telefonu HTC 10 Lifestyle’ı Avrupa’da 679 Euro fiyat etiketiyle satışa çıkarmış durumda. Raflarda yerini alan akıllı telefonun ülkemize ise 2400 TL’nin üstü bir rakamdan gelmesi bekleniyor. Yani ülkemizde cihazın satış oranı son derece az olabilir.

ÖZELLİKLERİ ETKİLEYİCİ !

HTC 10 Lifestyle akıllı telefonu 5.2 inch büyüklüğünde SUPER LCD Quad HD ekran ile kullanıcılarıyla buluştu. 3 GB RAM ve bunun yanında 32 GB dahili depolama kapasitesi yer alan akıllı telefondüa iki adet te arka kamera yer almakta. Arka kameraların özelliklerinin 12 MP ultrapiksel olduğunu da hemen sizlere aktaralım. Batarya olarak ise cihazda 3000 mAh batarya kapasitifi tercih edilmiş vaziyette.

 

 

Emre Bey {Emre}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.