Reklam Alanı
HTC10 Mini
Akıllı Telefon 2

HTC 10 Mini Geliyor!

HTC 10 Mini Geliyor!

Yılın merakla beklenen cihazlarından biri olan HTC 10 resmi olarak tanıtılmasına kısa bir süre kaldı. Haftalar hatta aylardan önce görsel ve özellikleri gibi çoğu şeyi sızmıştı.

Artık sadece resmi olarak çıkmasını bekliyoruz. Ancak bir sürpriz olarak yanında HTC 10 Mini cihazını da çıkaracağı belli oldu. Bugün sızan görüntülere göre HTC 10 amiral gemisi ile HTC 10 Mini geliyor. Sony, Apple, Samsung gibi markalara mini olarak rakip olmayı bekleniyor.

Görseli sızan HTC 10 Mini’nin özellikleri de sızdı bakalım özellikleri neler?

4.7 inç’e sahip olunması beklenen HTC 10 Mini, 1080 piksel ekran çözünürlüğüne sahip olacak.Ayrıca gücünü 4GB RAM’den alacak işlemci olarak ise Snapdragon 823 olması bekleniliyor.Bu işlemciyi ilk defa duymuyoruz ilk kez geçenlerde duyduğumuz Xiaomi Mi Note 2 nin Snapdragon 823 işlemci ile geleceğini duymuştuk. Snapdragon 823 den biraz bahsedersek 4 adet Kyro çekirdeğe sahip her biri 2.8 GHz hızında çalışıyor.

HTC 10 Mini‘nin henüz fiyat konusunda sızdırılan veya netleşmiş bir bilgisi yok. Tanıtım tarihi ise Eylül ayı söylenmekte. HTC 10’un ise 12 Nisan’da İstanbul’da tanıtılacağını söyleyelim.

HTC 10 Mini

 

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“HTC 10 Mini Geliyor!” üzerine 2 yorum

  1. arda dedi ki:

    10 mini güzel fikir. M7 ayarında olur, ele güzel oturur, bence de 4.7″ modeller olmalı.

  2. seyfi dedi ki:

    mini telefon kervanına HTC de katılmış sonunda özellikleri de çok kötü değilmiş hani düşünülebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.