Reklam Alanı
Akıllı Telefon 0

HTC One M9,HTC nin yeni amiral gemisi!

HTC One M9!

HTC nin yeni amiral gemisi!
Phandroid sitesinde yer alan resimleri incelediğimizde HTC One M9 nın HTC One M8 ile çok benzerlik taşıdığı yönünde fakat detaylara indiğimizde iki belirgin fark gözümüze çarpıyor ilki.iyileştirilmiş tuş yerleşimi!
HTC One M9 de Selefinde olduğu gibi power tuşu üstte değil artık yanda bulunuyor.bu sayede artık eli küçük sayılabilecek kullanıcılarda hedeflenerek HTC One M9 un rahat kullanımı ve tek el ile açılıp kapanılabilmesi sağlanmış bulunuyor.

HTC One M9 Hima back

Hima Kod adıyla bilinen HTC One M9 u ön tarafında incelen yan ekran kenarları bulunmasa görsel olarak HTC One M8 den ayırmak neredeyse mümkün değil.Asıl Değişiklik ise telefonun arkasında kendisini gösteriyor.Zira Sızan Fotoğraflara bakıldığında arka kameranın daha çok kare formatında olduğunu görüyoruz. Auf den kursierenden Bildern ist nämlich nur eine Hauptkamera in einer eher rechteckigen Fassung zu sehen.Böylece HTC One M8 in yuvarlak formdaki kamerasının modası geçmiş bulunuyor.(Not: Phandroid sitesinin kaynaklarını korumak adına resimleri biraz photoshopladığını unutmamamak gerek)

HTC One M9 HimaHTC One M9 Hima Front

HTC One M9: Arka Kamera 20 Megapixel olacak!HTC One M9 Hima:MWC 2015 de görücüye çıkacak mı?

Donanımsal olarak HTC One M9 Snapdragon 810, 3 GByte RAM ve 5″ FullHD ekran ile donatılmış gelecek. Batarya Kapasitesi ise 2,840 mAh olacak.HTC One M9 Android 5.0 Lollipop ile gelirken HTCs Sense-7 Kullanıcı arayüzü ile piyasaya çıkacak.

HTC büyük ihtimal ile mart başında Barcelona daki MWC 2015 fuarında telefonunu tanıtacak.

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.