Reklam Alanı
Diğer 0

Kayıp Balık Dory Vizyon Tarihi

Bir zamanlar çizgi sinema olarak çıkan ve tüm dünyada inanılmaz derecede sevilen meşhur çizgi sinema Kayıp Balık Nemo’nun yeni bir versiyonunun daha çıkacağı bilgisine ulaşılmış durumda. Özellikle internet ortamından inanılmaz derecede izlenen Kayıp Balık Nemo’nun çocuklar tarafından favori bir çizgi sinema olduğu aşikar. Kayıp Balık Nemo’nun hayranlarına bu bağlamda son derece sevindirici bir haber geldi !

KAYIP BALIK DORY VİZYON TARİHİ

Kayıp Balık Nemo’nun yeni versiyonunun isminin Kayıp Balık Dory olduğunu hemen buradan ifade edelim. Kayıp Balık Dory, ilk versiyondaki Nemo’nun bulunmasında büyük pay sahibi olan Dory’nin ailesini aramasını konu edinmiş bir çizgi sinema. Çocuklar tarafından büyük bir merakla beklenen Kayıp Balık Dory vizyon tarihi de açığa çıktı. Elimize ulaşan bilgiye göre Kayıp Balık Dory çizgi sineması 17 Haziran 2016 tarihinde vizyonda olacak.

3 BOYUTLU GELİYOR !

Sevilen çizgi sinema Kayıp Balık Nemo’nun ikinci versiyonu, ikinci filmi olarak karşımıza çıkacak olan Kayıp Balık Dory’nin üç boyutlu olarak vizyona sürüleceğini hemen ifade edelim.

Daha fazla ilgi çekici haber okumak için tıklayınız

Emre Bey {Emre}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.