Reklam Alanı
Diğer 0

Kızlık Zarı Diktirme

Kızlık Zarı Diktirme operasyonları genel olarak tüm dünya genelinde yapılan genital estetik operasyonlar arasında yer almaktadır. Herhangi bir yan etkisi bulunmayan bu operasyon ömür boyu kalıcıdır.Kızlık zarı, vajinanın girişinde bulunan bir doku kalıntısıdır. Kızlık zarı diktirme operasyonu iki ayrı teknikle uygulanabilmektedir. Bunlardan biri flep yöntemi, diğeri ise mikrocerrahi ile onarımdır. Kızlık zarı dikiminde uygulama sonrası herhangi bir enfeksiyon kapmaması için genital bakım oldukça önemli bir yerde bulunmaktadır. Yoksa işlem başarısızlıkla sonlanabilir. Bu operasyonlarda daha öncesinde yaşanan ilişki sayısının, doğum veya kürtajın önemi yoktur ve isteyen bütün kadınlarda uygulanabilmektedir. Kızlık zarı dikimi, sadece uzman kadın doğum hekimlerinin muayenesi sonucunda anlaşılabilen uygulamadır.

Kızlık Zarı Muayenesi Ankara’da bulunan Dr. Uzay Yıldırım’ın kliniğinde güvenle ve titizlikle uygulanabilmektedir. Kızlık zarı vajinanın 2 cm içerisinde bulunan bir dokudur ve halka şeklindedir. Adet kanaması için ortasında bulunan bir açıklık mevcuttur. Kızlık zarı Muayenesi Ankara kliniğinde de oldukça kolay ve ağrısızca kontrol edilebilir. Cinsel ilişki, mastürbasyon ya da herhangi bir düşme sonucunda kızlık zarı kolayca yırtılabilmekte ve kanama oluşabilmektedir. Kızlık zarı muayenesi ile kişinin sahip olduğu zarın tipi de belirlenebilmektedir.  Ara bölmeli kızlık zarına sahip olan kadınlarda eşleri ile cinsel ilişkilerinde de genelde sıkıntılar yaşanabilmektedir.

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi flep yöntemiyle uygulanan bir operasyondur. Vajinanın arka duvarında bulunan zar dokusunun dikim süresi yaklaşık 30 dakikadır. İsteye bağlı olarak lokal ya da genel anestezi kullanılabilir. Kolay ve ağrısız bir yöntemdir ve ömür boyu kalıcılığa sahiptir. Operasyon sonrasında ise genital bakım oldukça önemli bir yere sahiptir. Kişinin genital temizliğine özen göstermesi sonucu operasyon başarıyla tamamlanır. Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi yalnızca uzman hekimler tarafından yapılan muayene sonuu anlaşılabilir ve operasyon sonrası kişi cinsel yaşam haricinde hayatına devam edebilmektedir. Evlenme öncesinde bu operasyonu geçirmek  isteyen kadınların yaklaşık 1 hafta öncesinden ameliyatı olmaları gerekmektedir. Eşler tarafından anlaşılmayan bir uygulamadır. Sizler de bu operasyonlar hakkında bilgi almak isterseniz www.druzayyildirim.com adresinden sitemizi ziyaret edebilir, sorularınızı bizlere iletebilirsiniz.

Mazlum Özdemir {Mazlum Özdemir}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.