Reklam Alanı
Diğer 0

Kurtlar Vadisi Darbe Geliyor !

Sevilen dizi Kurtlar Vadisi’nin film serisine ait olan Kurtlar Vadisi Darbe isimli dördüncü film duyuruldu !

PANA FİLM’DEN HEYECANLANDIRAN DUYURU !

Bilindiği üzere Kurtlar Vadisi Türkiye’nin en uzun soluklu dizilerinden birisi… Ülkemizde oldukça fazla izlenen, onlarca kanal değiştiren ve yüzlerce bölümü bulunan ünlü dizi Kurtlar Vadisi bilindiği üzere film haline de dönüşmüştü. Kurtlar Vadisi ile ilgili aynı ekipten oldukça heyecanlandıran sahneler sinema salonlarına taşınmıştı. Sinema hususunda da oldukça ilgi gören Kurtlar Vadisi’nin şimdilerde yeni bir film ile daha karşımıza çıkacağı bilgisine ulaşıldı. Kurtlar Vadisi hayranlarını sevindirecek haber Pana Film’den geldi. Pana Film, Kurtlar Vadisi’nin dördüncü filminin duyurusu gerçekleştirdi ! Kurtlar Vadisi Pusu filminin çıkış tarihi ile ilgili olarak ise şuan için herhangi bir bilginin söz konusu olmadığını ifade edelim.

İSMİ DE BELLİ OLDU !

Kurtlar Vadisi’nin yeni filminin ismi de belli olmuş durumda ! Elimize ulaşan bilgilere göre filmin ismi Kurtlar Vadisi Darbe olacak. Bilindiği üzere ülkemizde 15 Temmuz sürecinin yankıları hala sürmekte. 15 Temmuz gününde yapılan darbe girişimi başarılı bir şekilde püskürtülmüştü. İşte Kurtlar Vadisi Darbe filminde yaşanan son gündemden olayların konu olarak alınması bekleniyor. 15 Temmuz’da yaşanan darbe girişimi ile ilgili nefes kesici sahneleri bizlerle buluşturması beklenen Pana Film çalışmalarına yoğun bir hızda devam ediyor.

BÜYÜK ÇELİŞKİ !

Filmin isminin duyurusunu yapan Pana Film ile ilgili yapılan araştırma kapsamında Kurtlar Vadisi Darbe filmi için iki adet domain alındığı öğrenildi. Domainleri Pana Film’in aldığı ortaya çıkarken satın alınan domainlerin 15 Temmuz tarihinden önce alınmış olması son derece kafa karıştırdı ! Patent Ensitütüsü’nden kontrol edilene göre iki adet domain de gerçekleşen 15 Temmuz darbe girişiminden yaklaşık bir ay önce alındı !

AÇIKLAMA BEKLENİYOR

Kurtlar Vadisi Darbe filminin domainin kurtlarvadisidarbe şeklinde alınmış olması bu domainin 15 Temmuz tarihinden sonra patentinin satın alındığı izlenimi doğursa da yaklaşık bir ay önce alınması oldukça ciddi bir sorun. Bu yüzden dolayı en kısa zamanda Pana Film’den konu ile ilgili aydınlatıcı bir açıklama yapılması beklenmekte.

Emre Bey {Emre}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.