Reklam Alanı
Diğer 0

LAZER EPİLASYON UYGULAMALARINA DAİR

Lazer Epilasyon Bakırköy Beautyderm sağlık kliniğinde yapılan medikal işlemler arasında en çok tercih edilen işlemler arasında yer almaktadır. Hem erkekler hem de kadınlar tarafından yoğun bir ilgi göre lazer epilasyon uygulamaları sayesinde vücudunuzun her bölgesinde meydana gelmiş olan aşırı tüylerden kolaylıkla arınabilir ve ömür boyu kalıcı etkisi ile bir daha tüy alımına vakit ayırmak zorunda kalmazsınız. Lazer epilasyon Bakırköy ve diğer ilçelerimizde birçok merkez ve sağlık kliniklerinde uzman hekimler tarafından kusursuz bir biçimde gerçekleştirilmektedir. Kaliteli bir lazer epilasyon uygulaması mutlaka uzman hekimlerin gözetimi altında kliniklerde ya da hastanelerde yapılmaktadır.

Acısız lazer epilasyon uygulaması olarak son dönemlerin en popüler teknolojilerinden olan buz lazer yöntemi ile yapılan lazer epilasyon uygulamaları ile kısa sürede acısız ve ağrısız bir biçimde yapılmaktadır. Özellikle erkeklerin acısız lazer epilasyon yöntemlerinden olan buz lazer teknolojini tercih etme nedeni hem acısız hem de kısa sürede kalıcı olacak şekilde tüylerinden arınabiliyor olmasıdır. Erkeklerin kıl yapılarının bayanlara göre daha sert ve kalın olması bayanlara göre daha etkili ve daha kısa seanslar neticesinde sonuç almalarına olanak sağlamaktadır. Bu nedenle de bayanların tüm vücut seans sayıları 6 iken erkeklerin 4 seans olabilmektedir. Bu verdiğimiz örnek temsili rakamlar içermektedir.     Normalde seans sayıları vücuttaki kıl oranına ve yapısına göre değişkenlik göstermektedir.

Sakal üstü lazer uygulaması da yine erkeklerin en hassas bölgelerinden olan yüz bölgesinde yapılan önemli bir epilasyon uygulama alanıdır. Oldukça hassas bir bölge olan yanaklarımızın üst bölgesinde öncelikle analizler yapılarak cilde uygun olan cihazlar seçilmeli ve daha sonrasında da hekimlerin ve uzman kişilerin yardımı ile lazer epilasyon uygulaması yapılmaktadır. Sakal üstü lazer uygulaması diğer bölgelere göre daha az tüy yoğunluğuna sahip olduğundan dolayı 2 ya da 3 seans sonunda istenilen sonuca ulaşmada yeterli olabilmektedir. Sizler de lazer epilasyon uygulamaları ve bölgelerin seans ücretlerini öğrenmek ve detaylı bilgi almak için www.beautyderm.net internet sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Mazlum Özdemir {Mazlum Özdemir}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.