Reklam Alanı
Lenovo 0

Lenovo’dan Oyun Konsolu Olarak Kullanabileceğiniz Ayakkabı !

Ünlü teknoloji şirketi Lenovo çok ilginç yeni bir ürünle karşımıza çıkıyor ! Lenovo, oyun konsolu olarak ta kullanabileceğiniz ilginç bir ayakkabıyı sunuyor !

Dünya üzerindeki dev teknoloji şirketlerinden birisi olan Lenovo, oyun konsolu olarak ta kullanılabilecek olan yepyeni bir ürün ile karşımıza çıkıyor. Lenovo tarafından geliştirilen yeni ürün bir ayakkabı ! Ünlü şirket Lenovo, akıllı ayakkabı üreterek herkesi şaşırtacak ! Teknoloji ürünleri üretmesiyle tandığımız Lenovo, yaptığı bir anlaşma ile beraber kafasındaki projeyi ortaya koymuş durumda. Lenovo’nun bu projesi oyunlarda kullanılabilecek akıllı bir ayakkabıydı ve Lenovo’nun özellikle Tample Run benzeri oyunlarda kullanılabilecek bir oyun konsol ayakkabı rüyası vardı.

OYUNLARDA DAHA FAZLA ZEVK ALIN !

Günümüzde bilindiği üzere Tample Run v.b. oyunlara ilgi son derece fazla. Ünül teknoloji devi Lenovo, bu ve benzeri oyunlarda kullanılabilecek bir ürün ortaya koyuyor. Akıllı ayakkabı oyun kumandası olarak kullanılabiliyor ve şuan da oyunara entegre hususunda çeşitli çalışmalar devam ediyor.

Emre Bey {Emre}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.