Reklam Alanı

ORGOO OC1 / BLK Swift 4K Eylem Kamera Elektronik Görüntü Sabitleme, Sony Görüntü Sensörü, 2

ORGOO OC1 / BLK Swift 4K Eylem Kamera Elektronik Görüntü Sabitleme, Sony Görüntü Sensörü, 2

$60,8

  • ASIN: B07MY2MYWL
  • Üstün kalite: Swift hareketli kamera hem yüksek dayanıklılık standartlarına hem de kolayca sorunsuz bir şekilde içerik üretmek için araçlar sağlayan olağanüstü birinci sınıf görüntülere sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Her ayrıntıyı yakalayın Bu mükemmel çekimi elde etmek için 4K / 30Fps, 1080P / 60Fps’ye ve 20MP’ye kadar fotoğraflarla herhangi bir gezi sırasında gördüğünüz gibi. Hiçbir zaman bir anın görünmesine izin vermemek için geniş 2 “Ips LCD ekran ve Geniş açılı mercek sayesinde kendinizi çevrenizin içine çekin.
  • Kablosuz uzaktan kumanda: avucunuzun içinde doğrudan kontrol ile bir saniye kaçırmayın. Hızlı Bluetooth’un uzaktan kumandası videoyu özerk bir şekilde esinti; kontroller, cihazı açıp kapama, video kaydetme, 30 metreye kadar uzaktaki hareketleri ve daha fazlasını içerir! Sadece bir düğmeye tıkladığınızda doğru anda kendinizi yakalayın. Uzaktan kumanda su geçirmez değildir.
  • Dahili Wi-Fi ve HDMI çıkışı: kablosuz olarak bağlanmak ve yakalanan tüm anlarınızı gerçek zamanlı olarak çevrimiçi olarak paylaşmak için iSmart Pro +’yı telefonunuza veya tabletinize indirin. Dahili HDMI bağlantı noktası, büyük ekranda tam kapsamlı bir deneyim için kamerayı TV’ye veya monitöre bağlamanızı sağlar.
  • Elektronik görüntü sabitleme: dahili elektronik görüntü sabitleme (EIS) ve 6 Eksenli jiroskopun eşdeğeri, konum ve hareketi tespit ederken mükemmel çekimi yakalamak için kaynakları sağlar. En hızlı nesneleri çekmek için resim kalitesi daha canlı ve keskin görünür. İstenmeyen kamera hareketleriyle bile, video kendini ayarlayabilecek ve size olağanüstü keskin ve sabit kalitede içerik sunacaktır. SWIFT aksiyon kameranızın görünümünü, beş farklı ayar arasından ihtiyaçlarınıza göre ayarlayın: süper geniş, geniş, orta ve dar.
  • Birlikte verilen aksesuarların tonu: SWIFT aksiyon kameranız, seyahatinizi rahat, dayanıklı ve sinematik bir gözle yapmanıza yardımcı olmak için 30+ aksesuara sahip olduğunda pahalı ekipman satın almaktan vazgeçmenize gerek yok. 2 şarj edilebilir 1100mAh pil, çeşitli kask bağlantıları ve konektörler, Bluetooth özellikli giyilebilir, su geçirmez kılıf, Mini tripod ve daha fazlasını bulacaksınız!

{}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.