Reklam Alanı
Diğer 1

Türk Hava Yolları’nın En Ucuz Bilet Kampanyaları

Uçak bileti satın alınırken en fazla dikkat edilen konulardan biri şüphesiz bilet fiyatlardır. Genellikle otobüs yolculuklarının kat kat fazlası olan uçak bileti fiyatları belli dönemlerde indirime girerek yolcuların yüzünü güldürebilir. Bu dönemler genellikle yaz dönemlerinde uçuşların yoğun olduğu zamanlardır. İş seyahatleri gibi resmi amaçlar yerine daha çok turistik amaçlar için yapılan uçak yolculuklarında biletin satın alındığı internet siteleri ya da havayolu firmaları Ucuz Uçak Bileti satışı için indirim kampanyası düzenleyebilir. Alo Bilet Hattı üzerinden de birçok indirim kampanyası düzenlenmekte ve siteyi ziyaret eden kişilere ekonomik bir uçak yolculuğu fırsatı tanınmaktadır. Sitenin yenilemiş olduğu ara yüz daha kullanışlı ve çekici hale getirilmiş olup ulaşılmak istenen bilgiler çok daha kolay adımlarla ulaşılabilir olmuştur. Ziyaretçilere yardımcı olabilecek bütün bilgiler giriş sayfasında yer alır ve bu bilgilerin yeterli olmadığını düşünen kişiler için de bir çağrı merkezi numarası yer almaktadır. Günün her saatinde yardıma ihtiyacı olan kişiler bu numara üzerinden gereken kişilere ulaşıp sorunlarını çözebilirler.

Alo Bilet Hattı’ndan uçak bileti satın almak isteyen kişilerin tercih edebileceği havayolu firmalarından biri de Türk Hava Yolları firmasıdır. Firmanın tarihine bakıldığında günümüzde büyük bir gelişme göstermiş ve dünyanın en fazla tercih edilen havayolu firması olmayı başarmıştır. Bu başarıya ulaşırken firmaya en fazla yardımcı olan yönleri kaliteli ve deneyimli ekibi ve sunduğu hizmetler olmuştur. Lufthansa ve Türk Hava Yolları rekabetinden de anlaşılacağı üzere THY şu an dünyanın en büyük ikinci havayolu firmasıdır ve zirvedeki yerini almak için her yıl yeni kampanyalar hizmete sunmaktadır. Anonim bir şirket olan THY’nin halka açık hisseleri de bulunur ve oldukça değerli hisselere sahiptir. Firmanın her alanda değerli bir konumda olması uçak bileti satın alma işlemlerinde ilk olarak kontrol edilen firma olmasını sağlamıştır. Düzenlemiş olduğu indirim kampanyaları da site ziyaretçilerinin dikkatini çekmektedir.

Daha birçok havayolu firmasının yanında Türk Hava Yolları’nı tercih eden kişilerin savunacakları birçok gerekçe bulunmaktadır. Alo Bilet Hattı üzerinden de en fazla satışı yapılan havayolu firmalarından biri THY’dir. Bu nedenler siteyi ziyaret eden kişiler kolaylıkla ulaşabilecekleri havayolu firması bilgilerinden THY uçuş seferlerini de listeleyerek buradan uygun olan seferleri tercih edebilirler. Firmanın düzenlediği kampanyalar ya da internet sitesinin düzenlemiş olduğu indirim kampanyalarından faydalanmak isteyen kişiler de siteyi belirli aralıklarla takip ederek seyahat etmek istedikleri zamanlardaki bilet fiyatlarını site üzerinden takip edebilirler.

Mazlum Özdemir {Mazlum Özdemir}

“Türk Hava Yolları’nın En Ucuz Bilet Kampanyaları” üzerine 1 yorum

  1. gurkan dedi ki:

    Havayollarinin biletleri ilk satisa sundugu donemde denk gelirse cok uygun fiyata satin alabiliyoruz guzel oluyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.