Reklam Alanı
Aksesuar 0

Amazon 50 $ Hediye Kartı Satın Alın $ 15 Promosyon Kodu Kazanın

Amazon Promo Codes for 75% off at amazon.com.

Amazon 50 $ Hediye Kartı Satın Alın $ 15 Promosyon Kodu Kazanın


Amazon.com, 31 Mart 2019 tarihine kadar hedeflenen müşteriler için geçerli olan 50 $ Amazon Hediye Kartı satın alma işlemiyle size 10 dolarlık ücretsiz bir promosyon kodu verecek.

Ayrıca, hediye kartları satın alırken veya hediye kartı bakiyenizi yeniden yüklerken, promosyon kredilerinde toplam 75 $ veya daha fazla teklif sunan, alabileceğiniz 7 farklı Amazon Hediye Kartı bonusu bulunmaktadır.

Amazon Hediye Kartı Bonuslarını Dene

Bu Amazon Hediye Kartı promosyon tekliflerinin tümüne hak kazanabilirsiniz, bu yüzden uygun olup olmadığınızı görmek için bağlantıları kontrol edin.

1. 15 $ Amazon Hediye Kartı Kredisi ( İlk Kez Katılımcılara Hedeflenmiştir ) – 50 $ değerinde Amazon Hediye Kartı satın aldığınızda 10 dolarlık promosyon kredisi almak için 19GIFTCARD kodunu kullanın .

15 $ Amazon Promosyon Teklifine Kimler Katılabilir?

Teklif için uygun değilseniz, “Maalesef bu teklif için uygun değilsiniz” yazan bir bildirim göreceksiniz.

Bu teklif, yalnızca daha önce kullanmayan ve bu teklifi hedefleyen Amazon üyeleri için geçerlidir.

15 $ Amazon Bonus Koduna Hak Kazanma

Kalifiye olmak için, check-out yaparken Hediye Kartları ve Promosyon Kodları kutusuna Promosyon Kodu 0319GCARDS girmelisiniz .

15 ABD doları promosyon kodunu almak için 31 nisan 2019 tarihine kadar 50 ABD Doları veya daha fazla Amazon Hediye Kartı satın almanız gerekir.

15 dolarlık promosyon kodu, satın alımınızdan 5 gün sonra size e-postayla gönderilecek ve Amazon.com tarafından satılan ürünler için gelecekteki alışverişlerde kullanılabilir.

10 dolarlık kod 2019’da sona erecek.

Amazon Hediye Kartınızı Satın Alma

10 dolarlık Amazon Promosyon Koduna hak kazanmak için kendinize veya başkalarına 50 dolarlık bir Amazon Hediye Kartı satın alabilirsiniz.

Amazon Hediye Kartları, e-posta yoluyla gönderilebilir, Facebook’ta yayınlanabilir, evde basılabilir veya 1 günlük ücretsiz kargo ile posta yoluyla gönderilebilir.

E-posta teslimi ile hediye kartınızdan ücretsiz kargo alabileceğinizi unutmayın.

Amazon Hediye Kartları milyonlarca öğe için geri ödemesizdir ve hiçbir zaman sona ermez.

Amazon Hediye Kartınızı ve Amazon Promosyon Kodunuzu Kullanma

Gelecekteki bir satın alımda kullanmak için hem 50 $ ‘lık Amazon Hediye Kartını hem de 15 $’ lık Amazon Promosyon Kodunu hesabınıza girebilirsiniz.

Amazon kredinizi girmek için “ Hesabınıza ” gidin ve ardından “ Hesabınıza Hediye Kartı Uygulayın ” seçeneğini tıklayın .

50 dolarlık Amazon Hediye Kartı kredisinin süresi dolmaz, ancak 10 dolarlık Amazon Promosyon Kodu kredinizi son kullanma tarihine kadar kullanmanız gerekir.

Bu promosyon bir süredir Amazon Hediye Kartlarında 50 $ satın aldığınızda 15 dolarlık bir promosyon kodu sunmakta olup, Amazon Hediye Kartlarında 50 $ satın aldığınızda, 15 dolarlık bir promosyon koduna yükseltilmiş bir başka teklif daha bulunmaktadır.


{}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.