Reklam Alanı
Akıllı Telefon 0

iPhone X Sahiplerine Kötü Haber!

iPhone X Sahiplerine Kötü Haber!

Apple iPhone X’i tarihe gömdü!

Dün yapılan Apple Event sonrası Apple’ın yeni duyurmuş olduğu iPhone Xr, iPhone Xs ve iPhone Xs Max telefonlarının ardından artık Apple X Tarih oldu.

Dikkatli gözlerden kaçmayan aşağıda ki görselin ardından gözler Apple’ın internet sitesine çevrildi ve sonuç artık Apple iPhone X yok!

Apple her yeni lansmanında 4 jenerasyon önceki telefonunun satışını durduruyordu. Dün yapılan etkinlikte iPhone 7 satışının durdurulması beklenirken listede olması ve bunun yerine iPhone X’in listede olmaması dikkat çekiciydi.

Apple yetkilileri ile yaptığımız görüşmede artık iPhone X’un satılmayacağı doğrulandı. Sebebi ise yeni tanıtılan iPhone Xs ‘in, iPhone X ile hemen hemen aynı özeliklere sahip olduğu, arada ki farklılıkların iPhone X’un satılmasını gerektirmediği yönünde olduğu aktarıldı.

iPhone X sahipleri ne olacak?

iPhone X sahipleri ne olacak sorusunu ilettiğimizde ise gerek tamir ve yedek parça teminin gerekse Apple’ın kusursuz müşteri desteğinin devam edeceği aktarıldı.

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.