Reklam Alanı
iOS 1

Facebook 3D Touch Desteği Geldi!

Kullanıcılarına güncelleme ile ilgili herhangi bir bilgi vermeyen ve adeta keşif isteği bırakan, önemli yenilikler sunan Facebook, iOS platformunda her iki hafta da bir yeni yeni özellikler ile güçlenerek büyüyor. Bu sefer tekrardan açıklama kısmında yer almayan, iki hafta da bir gelen güncelleme Facebook tarafından yayımlandı.

Bu sefer ki güncelleme ise iPhone 6S’lere özel bir özellik oluyor desek yeridir. Apple, iPhone 6S modellerine 3D Touch özelliğini ekleyerek cihazlarına çok yönlü bir kullanım sunmuştu. Kısaca bastırma şiddetine göre şekil alan bu özellik, Facebook tarafından artık desteklenebilir durumda. iPhone 6S kullanıcıları artık uygulamaya giriş yapmadan durum ve fotoğraf paylaşımında bulunabilecek. Tek yapmanız gereken güncellemeye dahil olmak ve uygulamayı kullanmak.

Bunun dışında gelişen diğer bir durum ise iOS platformuna sahip tüm cihazlar adına oluyor ve güncelleme ile uygulamanın boyutu 99 MB değerinden 83 MB değerine düşüyor.

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“Facebook 3D Touch Desteği Geldi!” üzerine 1 yorum

  1. Eren dedi ki:

    Artık yavaş yavaş popüler uygulamalar iOS platformu için bu güncellemeyi çıkartacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.