Reklam Alanı
Teknolojice - iPhone 7
Apple 0

iPhone 7’de Kulaklık Girişi Olmayabilir

Apple‘ın amiral gemisi iPhone 7 ile ilgili yeni dedikodular yayılmaya başladı. Şimdiki dedikodunun konusu ise iPhone 7‘ler de kulaklık girişinin olmayacağı yönünde oldu. Henüz kesin olmasa da böyle bir ihtimal bile bazı kullanıcıları korkutuyor olabilir. Eğer doğru ise nasıl bir alternatif getirecekler merak konusu.

iPhone 7’nin tüm modellerinde standart olarak 3 GB Ram olacak. Ayrıca kullanıcıların sevdiği ve alıştığı boyut olan 4.7 inç ekran boyutuna tekrardan dönülecek. iPhone 7’nin çok daha inceleceği ve 6mm gibi bir incelikte olacağı da gelen bilgiler arasında. Diğer bir söylentiye göre ise Ram 3 GB değil, 5 GB olacak. İlerleyen günlerde bu özelliklerin kesinleşeceğini umuyorum.

iPhone 7 tamamen su geçirmez olacak. Bunu sağlamak için ise telefonda hiçbir portu açık bırakmayacak. Otomatik bir sistem ile su teması halinde tüm portlar kapanacak ve telefonun içine su girişi engellenecek. Ayrıca bu sistemin patentini şimdiden alan Apple, bu konuda oldukça iddialı gibi görünüyor.

Telefonun daha ince olması ve su geçirmemesi için kulaklık girişlerinin tamamen kaldırılacağı onun yerine bluetooth kulaklıkların aksesuar olarak sunulacağı konuşuluyor.

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.