Reklam Alanı
Tablet 2

Samsung Galaxy View Tablet

Güney Koreli teknoloji firması Samsung’un IFA 2015 etkinliği kapsamında sinyallerini verdiği devasa ekrana sahip olan Galaxy View tablet hakkında yeni sızıntı bilgiler karşımıza çıktı. Teknik detayları ile daha öncesinden karşılaşmış olduğumuz View, bu sefer bizlere tasarım bilgileri ve görselleri ile selam veriyor.

Devasa ekran özelliğini 18.4 inç ekran boyutuna borçlu olan Galaxy View, Exynos 7580 işlemciye bünyesinde yer verecek. Geniş boyutlu ekran desteğini Full HD ekran ile sunacak olan Samsung, görsel sunum açısından kullanıcılarına en iyisini vaad ediyor.

Büyük ebatlı görüntüsünü ince zevk tasarımları ile süsleyen Samsung, tasarım konusunda ortalamanın üzerinde bir not alıyor. Cihazın büyük olmasından kaynaklanan ve daha rahat taşıma imkanı taşıyan bir ‘’tutma’’ yeri de View üzerinde yer alıyor.

Son zamanlar da bu furya da adından oldukça fazla söz ettirmeye başlayan Surface Pro ve iPad Pro’ya karşı direnmeye çalışacak olan Galaxy View, bakalım bizlere neyi vaad edecek.

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“Samsung Galaxy View Tablet” üzerine 2 yorum

  1. yasemin dedi ki:

    güzel bir tablet olmuş bence artık bilgisayarların yeri alacak yegane teknoloji tabletler…

  2. Orhun dedi ki:

    Galaxy wiev gerçekten insanın ağzını sulandırıyor. Ama ücreti muhtemelen yüksek olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.