Reklam Alanı
Akıllı Telefon 0

10 TL’lik Telefon Resmen Satışa Sunuluyor !

Değeri sadece 10 TL olan yeni akıllı telefon çok yakında satışa sunuluyor ! Freedom 251 isimli akıllı telefonun satışına sadece günler kaldı !

Akıllı telefonlara neredeyse bir ikinci el araba parası harcamaya alışmış durumdayız. Ancak Freedom 251 isimli akıllı telefon bu alışkanlığı değiştirebilir ! Elimize ulaşan bilgiye göre Freedom 251 akıllı telefonunun fiyatı sadece ve sadece 10 TL’ye tekabül ediyor. Bu inanılmaz fiyat ile tüm gözleri üzerine çeviren şirketin önümüzdeki hafta içerisinde cihazı Hindistan’da satışa sunacağı ortaya çıktı.

FREEDOM 251 !

Sadece 10 TL’ye alınabilecek bir telefon olan Freedom 251, 1 GB RAM, 1.3 GHZ işlemci, 8 MP arka kamera ve bunun yanında 3.2 MP ön kamera, 8 GB dahili depolama alanı kapasitesi, 1800 mAh batarya değeri gibi özelliklere sahip. Cihazın giriş segment özelliklere sahip olmasına rağmen fiyatına göre son derece muazzam teknik detaylara sahip olduğunu kesinlikle ifade edebiliriz. Freedom 251 bunun yanında kullanışlık, sağlamlık anlamında birazcık ta olsa bir şeyler vaadedebilirse hiç kuşkusuzki dünya gündemine oturacaktır. Zaten cihazın daha çıkmadan da tüm dünyada merak uyandırdığını söylesek abartmış olmayız.

Emre Bey {Emre}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.