Reklam Alanı
Reklam Alanı
Teknoloji 69 0

2017 Yılının En İyi Akıllı Telefonu Belli Oldu!

Amazon Hediye Çeki
Amazon Hediye Çeki

2017 Yılının En İyi Akıllı Telefonu Belli Oldu!

Analiz şirketi, her yılın belirli dönemlerinde piyasa süren akıllı telefonlar üzerinde araştırmalar yaparak yılın en iyi akıllı telefonunun hangisi olduğunu açıklamaktadır. Bu yıl araştırmayı yürüten Consumer Reports şirketi, piyasalar içerisinde aktif olarak kullanılan tüm akıllı telefon modelleri üzerinde incelemelerde bulunarak etkili bir sonuç tablosu ortaya çıkarmıştır. Yapılan piyasa araştırmaları sonucunda 2017 yılınının en iyi ve başarılı telefonu yılın en çok konuşulan model ve markası olduğunu ifade edebiliriz. Samsung S8 ve S8 Plus modelleri olduğu ifade edilmiştir. Birçok kişi tarafından oldukça beğenilen Samsung modeli amiral gemi olma ve üst düzey özellikleri ile bu yıla damgasını vurmuş durumda.

Araştır şirketlerinin çalışmaları sonucunda rekabetin LG’nin bu yıl piyasaya sürdüğü G6 modeli olsa da maalesef ki birçok kişinin tercihleri sonucunda bu seçim çok gerilere düşmüştür. Fiyatının pahalı olmasına karşın S8 modelinin tercih edilmesi aslında bir reklam stratejisi olarak karşımıza çıkmakta.  Yılın en iyi telefon adayı olma yolunda büyük adımlar atmasına rağmen meydana gelen talihsizlikler nedeni ile halen piyasaya sürülemeyen iPhone 8, 2018 yılında büyük çıkış yapması planlanıyor.

Yılın en iyi telefonu olarak fiyat performans ürünlerini bekleyenler maalesef ki hayal kırıklıkları ile karşılaşmıştır. Analistler, telefonların fiyatlarından ziyade özellikleri ile değerlendirmeye çalışmıştır. Bu nedenle yılın amiral gemisi olarak karşımıza çıkan S8 modeli yılın en güzel telefonu olarak karşımıza çıkmakta.

Amazon Hediye Çeki
Amazon Hediye Çeki

{phantaso}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir