Reklam Alanı
Teknoloji 0

A101 Aktüel ürünler uygulaması

A101 Aktüel ürünleri sınırlı sayıda geliyorlar ve ucuz fiyatına karşın yüksek kalitede ürünler oldukları için çok hızlı şekilde tükeniyorlar. Her hafta Perşembe günü yenilen Aktüel ürünleri o gün içerisinde tükendiği için hangi ürünler geleceğini daha önceden bilmek gerekiyor. Broşür takip etmek zaman gerektiren bir iş olduğundan pek çok çalışan insan broşür takip edemiyor. Bu durum çoktan düşünülmüş olacak çalışan insanlar için A101 aktüel uygulaması geliştirilmiş durumda. Bu uygulamanın diğer broşür ve aktüel uygulamalarından farkı sadece A101 ürünlerine yönelik olarak tasarlanması. Bu da uygulamaya A101in aktüellerini daha erken güncelleme şansı tanıyor.

Bu güncelleme sayesinde müşteri A101aktüel ürünlerini önceden görüp ihtiyacı olanı tespit edip Perşembe günü mağazadan satın alabiliyor. Uygulamanın içinde yer alan kral ürün ve haftanın fırsatları bölümünde en avantajlı ve en kullanışlı ürünleri görme şansınız oluyor. Uygulama aynı zamanda sizlere ürünleri listeleme olanağı da veriyor. Yoğun insanların sitenin web sitesinden takip etmeye çalıştıkları aktüel ürünlerini artık cep telefonları ya da akıllı tabletler aracılığıyla takip etmek çok daha kolay. Sadece tek bir market zincirine yönelik uygulamalar bulunduğu gibi pek çok marketin ürünleri içinde bulunduran uygulamalarda mevcut.

Bu uygulamalar sadece bir markete yönelik olmadığı için dezavantajları arasında tek markete yönelik uygulamalara oranla aktüellerin daha geç güncellenmeleri yer alıyor. Bu uygulamanın kullanıcıya sağladığı avantajlar ise ürün çapında arama yapabilme olanağı oluyor. Yani örneğin bir yağ markasının bütün marketlerde ki fiyatlarını görebilme imkanı sağlıyor. Bu da pek çok müşteriyi bir ürünün en düşük fiyatlısını bulmak için market market gezme derdinden kurtarıyor. Ayrıca bu tarz uygulamaların bir diğer avantajı da istenilen marketin istenilen şubesini harita üzerinde göstermesi ve istenilen marketin bulunan konuma en yakın şubesini göstermesi yer alıyor.

a

A101 Aktüel ürünler Android uygulaması ücretsiz indirmek için Google Play Store linki

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kirezci.a101

 

A101 Aktüel ürünler İOS uygulamasını ücretsiz indirmek Apple Itunes mağazası linki

https://itunes.apple.com/us/app/a101-aktuel-urunler/id1097792878?mt=8

Economist Economist {Economist}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.