Reklam Alanı
Teknoloji 2

Adele’den Hayranına Kayıt Yasağı

Ünlü , sevilen şarkıcı Adele bir hayranına konseri sırasında fena yüklendi ! Adele kendisini videoya alan hayranına seslendi.

Dünyanın en sevilen şarkıcılarından birisi olan Adele, gerçekleştirdiği yeni bir konserle adeta nefes kesti. Herzamanki gibi iyi bir performans ortaya koyan başarılı şarkıcısının konserinde meydana gelen bir hadise son derece dikkat çekti. Adele, konseri sırasında kendisini videoya alan bir hayranına seslendi ve videoya almayı sonlandırması ricasında bulundu. Adele hayranına canlı müziğıin keyfini çıkarması gerektiğini, videoya alarak bunun keyfini öldürdüğünü ifade etti.

SON ZAMANLARDA YAYGIN

Akıllı telefonlardaki kameraların eskisine göre çok daha fazla kaliteli bir hale gelmesi ile artık konserlerde video kayıtları oldukça arttı. Özellikle konser sırasında şarkıcıyı canlı canlı izlemek yerine video kaydı almak son derece yaygın ve ünlü şarkıcı Adele de anlaşılan bu durumdan rahatsız. Adele’nin seslenişine gülmelerle beraber alkış eşlik etti ve video kaydı yapmakta olan hayranı buna son vererek konseri canlı canlı izledi.

DAHA FAZLA GÜNCEL HABER İÇİN TIKLAYINIZ

Emre Bey {Emre}

“Adele’den Hayranına Kayıt Yasağı” üzerine 2 yorum

  1. bekir dedi ki:

    Emege saygi gostermek lazim adele de bence tavrinda cok hakli izle konserini cik git

  2. Tequila dedi ki:

    Eğer egomanyak bir hareket yapmadıysa bence de Adele haklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.