Reklam Alanı
Donanım 0

AirTies Air 4430 İnceleme

 AirTies Air 4430 İnceleme

Airties son zamanlarda internet teknolojileriyle adını duyuran iddialı firmalardan biri. Airties yeni çıkardığı ürünü Air 4430 sayesinde internet kullanıcılarını kablodan kurtarıp bağlantısının gücünü artırıyor. Prize takılarak çalışan Air 4430 her modemin sinyal gücünü artırıp kapsama alanını genişletebiliyor. Bununla birlikte internete bağlanma kapasitesi de artıyor.

AirTies Air 4430‘ı çalıştırmak için prize takmanız yeterli. Cihazı modeme yakın bir prize takmanız önemli. Aksi taktirde tam performansında çalışmayabilir. Ardından modem ve Air 4430 cihazının üzerinde bulunan WPS düğmelerine basarak internet’in kapsama alanını genişletebiliyorsunuz. Air 4430’ da aynı zamanda 3 adet Ethernet portu bulunmakta. Bunun sayesinde Akıllı televizyon, konsol ve masaüstü bilgisayarlarınızı kablosuz olarak internete bağlayabiliyorsunuz. Cihaz sayesinde aynı anda birçok kişi interneti kullansa bile bağlantı güç kaybı olmuyor. 2.4 Ghz hızında çalışan Kablosuz Erişim Noktası’ na sahip cihaz kablolu ağa takıldığında 300 Mbps hızına sahip bir kablosuz ağ oluşturuyor.

İnternet bağlantı gücünüzü artıran bu cihaz ülkemizde 160 TL civarında bir fiyat ile satılıyor.

Air 4430

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.