Reklam Alanı
Donanım 0

AirTies Air 5650 İnceleme

Airties’ in geçen senelerde tanıttığı modemi büyük ses getirmişti. Hala bir çok modeme göre yüksek özellikleri sahip olan bu modemi yazımızda inceleyeceğiz.

Hem VDSL hem de ADSL desteği bulunan modem, USB Tak ve Paylaş özelliği sayesinde harici disklerde bulunan verilerin ağdaki tüm cihazlara aktarılması sağlanıyor. Aynı zamanda BitTorrent desteği ile torrent içeriklerin bilgisayara ihtiyaç duyulmaksızın indirilmesini sağlıyor. ADSL kullanıcıları bu modemi sorunsuzca kullanabilir ve ileride VDSL teknolojisine geçmek istediklerinde modem değişimine ihtiyaç duymayacaklardır. Modem profil 17 desteği ile eş zamanlı olarak 100 Mbps download ve 50 Mbps upload hızını destekliyor. 2.4 Ghz, 11N teknolojisine sahip cihaz  399Mbps kablosuz ağ hızını destekleyerek hızlı bir şekilde indirme yapabilmenizi sağlıyor. AirTies Air 5650 sayesinde bilgisayara gerek kalmadan yasal torrent dosyaları indirilip harici USB diske otomatik olarak kaydediliyor. Akıllı telefon uygulaması ile evde değilken indirebileceklerinizi seçebilmeniz de ayrı bir kolaylık sunuyor. AirTouch teknolojisine sahip cihaz tek tuşla ağ kurulumuna olanak tanıyor. Bu teknoloji ile birlikte aynı zamanda en zor şifreleme kombinasyonlarını yaparak ağınıza istemediğiniz kişilerin bağlanmasını engelleyebilirsiniz. Aynı zamanda tek tuşa dokunarak ağ sınırlarını genişletip, erişim noktalarıyla MESH ağı kurabiliyorsunuz. USB Tak ve Paylaş teknolojisiyle fotoğraf, film, müzik gibi içerikleri ağ üzerinden paylaşabiliyorsunuz. Cihaz aynı zamanda 4 adet Ethernet portuna sahip.

AirTies Air 5650 ülkemizde yaklaşık 249 TL fiyatıyla satılmakta. Kampanyaları takip ederek cihaza daha uygun bir fiyata sahip olabilirsiniz.

AirTies Air 5650

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.