Reklam Alanı
KeyMission 360
Sanal Gerçeklik 1

Aksiyon Kameralarında Yeni Bir Soluk Nikon KeyMission 360

Aksiyon Kameralarında Yeni Bir Soluk Nikon KeyMission 360

Dünyanın en köklü fotoğraf makinesi üreticilerinden biri olan Nikon, gelişen teknolojiyle beraber artık yavaş yavaş profesyonel kameralarda da akıllı işletim sistemleri kullanmaya başladı. Bununla beraber son dönemde yeni teknoloji modası olan sanal gerçeklik alanında da yeni ürünlerle piyasaya girmeye başlayan Nikon’un son bombası ise KeyMission 360 kamerası oldu. CES 2016 teknoloji fuarında tanıtılan yeni kameranın özellikleri ise kullanıcıların şimdiden beğenisi kazandı. Zira söz konusu kameranın aslında sanal gerçeklik teknolojisiyle beraber aksiyon kamera özelliklerini birleştirdiğini söylemek gerekiyor.

30 Metreye Kadar Su Geçirmezlik Özelliği

Bu bağlamda Nikon KeyMission 360 kameranın en büyük özelliği ise 30 metreye kadar su geçirmez olması oldu. Su altında da görüntüde her hangi bir titreme olmaksızın 4K 30 FPS çekim yapabilen Nikon KeyMission 360 kamera aksiyon kamerasının sahip olduğu tüm özellikleri taşıyor. 180 derece çekim açısına sahip olan çift kamerası ile birlikte 360 derece çekim yapabilen Nikon KeyMission 360 kamera ayrıca NFC ve Wi-Fİ teknolojilerini de desteklemekte. Bu yönü ile kameranın özellikle akıllı telefon uyumu konusunda oldukça başarılı görüldüğünü de söylemek gerekiyor. Ebatlarının oldukça küçük olmasının da özellikle aksiyon kamera sınıfında büyük bir ayrıcalık sağladığı Nikon KeyMission 360 kameraların tek tuş ile kayıt başlatma özelliğinin de bulunduğunu söylemek gerekiyor.

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“Aksiyon Kameralarında Yeni Bir Soluk Nikon KeyMission 360” üzerine 1 yorum

  1. Taner dedi ki:

    360 derece kamera ayrı bir sektör oldu, nikon gibi bir markanın da bu tip bir aksiyon kamerası üretmesi kaçınılmaz gibiydi zaten.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.