Reklam Alanı
Android Oyunları 2

Angry Birds 2 Android Ve iOS’ da 

 

2009 yılında ilk olarak iOS platformu ile bu yola başlayan, daha sonra elde ettiği başarılar sayesinde; diğer işletim sistemlerine de uygun hale getirilen Angry Birds, dünyada ki en popüler oyunlardan bir tanesidir. Geçtiğimiz haftalar da Angry Birds oyununun ikinci versiyonun yapıldığını ve mobil sektör adına sunacağı haberi yayınlanmıştı. İşte o zaman sürecinden sonra, Angry Birds’ün ikinci versiyonu olan Angry Birds 2, iOS ve Android platformu adına indirmeye sunulmuştur. Ancak maalesef oyun Windows Phone platformunda yer almıyor.

 

Oyunun yapımcısı ve tasarımcı ismi Rovio; Angry Birds  oyununun ikinci versiyonu adına; “daha büyük, daha kötü ve daha fazla kuş” sloganı eşliğinde bir açıklama yapmıştı. Oyunun ikinci versiyonunda kullanılan görseller ve grafik kalitesi oyuncuları tekrardan memnun edeceğe benziyor. Zira mobil sektör de bulunan oyunlar elde ettiği başarıları hiçbir zaman grafik kalitesine borçlu olmadılar denebilir. Mobil sektördeki başarı yakalayan oyunlar genellikle oynanabilirliği ve sürekliliği sağlayan oyunlar olmuştur. Angry Birds bu türün başlarını çekenler arasındadır.

 

68 megabayt boyutuna sahip olan Angry Birds 2, ücretsiz olarak platformlara sunulmuştur. Hemen uygulama marketinizden oyunu indirebilir, oynayabilirsiniz.

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“Angry Birds 2 Android Ve iOS’ da ” üzerine 2 yorum

  1. Bilal Can dedi ki:

    en çok hasılat yapan akıllı telefon oyunlarından biri ve vazgeçilmez bir oyun bence

  2. hasan dedi ki:

    bu oyun en çok oynanan oyunlardan biridir bence oynuyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.