Reklam Alanı
Reklam Alanı
Teknoloji 101 0

Annelere Akıllı Bir Hediye…

Amazon Hediye Çeki
Amazon Hediye Çeki

Annelere Akıllı Bir Hediye…

TP-Link’in akıllı prizleri, Anneler Günü için farklı ve annelerin çok işine yarayacak bir hediye seçeneği oluşturuyorAnneler Günü yaklaştıkça, farklı ve işlevsel hediye arayışları artıyor. TP-Link’in akıllı prizleri, annelerin işine çok yarayacak, farklı, akıllı ve ekonomik bir hediye seçeneği. TP-Link akıllı prizler ile anneler hem işlerini kolaylaştıracaklar, hem evin güvenliğini artıracaklar, hem de elektrik tüketimini kontrol edebilecekler. 
TP-Link akıllı priz modelleri HS100 ve HS110, evdeki elektrik ile çalışan birçok aleti akıllı hale getirip, akıllı telefonlardan yönetmeyi, açıp kapatmayı sağlıyor. Örneğin, akıllı prize takılı bir ütüyü evden çıktıktan sonra da akıllı telefondan kapatmak mümkün oluyor. Ya da sabah koşturması sırasında zamandan kazanmak isteyen anneler, çay makinesini akıllı prize takıp daha yataktayken çalıştırmaya başlayabiliyorlar.

TP-Link akıllı prizlere birçok cihazı bağlamak ve bağlanan her cihaza göre çeşitli kullanım şekilleri, senaryoları oluşturmak mümkün. Yaratıcılıkta sınır tanımayan anneler, akıllı prizleri çok işlevsel olarak kullanabilirler. Örneğin, uyuyana kadar gece lambasının açık olmasını isteyen çocuğun odasındaki lambayı akıllı prize bağlayıp, uyuma saatinden bir saat sonrasında kapanacak şekilde prizi programlayabilirler. Son derece basit bir kullanıma sahip olan akıllı prizleri, ücretsiz Kasa adlı uygulama yazılımı ile hem Android hem iOS destekli akıllı telefonlardan yönetmek, açıp kapatmak, programlamak kolayca yapılabiliyor. HS110 modelinde akıllı prize bağlı cihazın elektrik tüketimi de izlenip, periyodik raporlar alınabiliyor.

Annelerine ‘akıllı’ bir hediye almak isteyenler uygun fiyatlı ve çok işlevsel bir hediye seçeneği olan TP-Link akıllı prizleri, 130 TL’den başlayan fiyatlarla teknoloji mağazaları ve online mağazalardan alabilirler.

TP-Link akıllı prizlere ilişkin ayrıntılı bilgi için: http://www.tp-link.com.tr/products/list-5258.html

Amazon Hediye Çeki
Amazon Hediye Çeki

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.