Reklam Alanı
Teknoloji 5

Apple Car Fiyat Tahminleri

İphone 6S ve iPad modelleri ile oldukça başarılı bir ivme yakalayan Apple, bu seneye her koldan iddialı bir şekilde girişini yaptı. Özellikle 2015 yılında daha yoğun bir şekilde sinyalleri verilen Apple Car Projesi birçok farklı şekilde karşımıza çıkmayı başardı. Proje hakkında birbirinden farklı bilgilere ulaşsak da, fiyat konusunda herhangi bir bildiri veya habere rastlamadık. Şimdi ise Apple ile yakın olan çeşitli haber kaynaklarından Apple Car hakkında ki fiyat tahminleri başladı.

 

Apple’ın sunacağı elektrikli araç fiyatı hiçte düşük bir fiyat denilecek bir değer sahip olacak gibi durmuyor. Uzmanlar tarafınca 50 bin Dolar ila 55 bin Dolar arasında bir fiyat aralığı karşımıza çıkacak. Bununla birlikte Apple‘ın üretim yapacağı araçların tek yönlü olmayacağı, özellik bakımından farklı olan model çeşitliliği hali ile de fiyat çeşitliliği satış politikasında yer alacak.

 

Satış bandında 200.000 gibi bir rakamı Geçmesi beklenen Apple Car/Car’ların Tesla gibi güçlü isimler ile sektör de rekabet etmesi bekleniyor.

 

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“Apple Car Fiyat Tahminleri” üzerine 5 yorum

 1. musa dedi ki:

  apple ne yaparsa iyisini yapıyor bu şekil araca binmek bence havalı olur

 2. Can dedi ki:

  Apple tasarım konusunda çok iyi bakalım araba tasarımını nasıl yapacaklar merak ediyorum.

 3. ismet dedi ki:

  Ya sen elektronik firması değil misin ne işin var arabayla yap telefonunu geç

 4. serkan dedi ki:

  Vay be Apple araba işinede girdiyse rekabet baya artıcaktır.Fiyatları uygun olursa türkiyede iyi satış yapar.

 5. Serhat dedi ki:

  Bu arabanın görünüşü çok güzel bu arabayı piyasaya sürerler ise bir çok kişi hemen bunu almak isteyecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.