Reklam Alanı
Akıllı Telefon 1

Apple iPhone 6 ve 6 Plus

Teknolojice-iPhone6

iPhone 6 serisi, Apple’ın çıkarmış olduğu en son ve en iyi üründür. Apple’ın çıkarmış olduğu iPhone serisi içerisindeki en büyük telefon özelliğine sahip olan bu ürün her açıdan da daha geliştirilmiş özelliklere sahip bulunuyor. Daha büyük ve daha ince yapısı sayesinde kolayca yanınızda taşıyabileceğiniz, tek elle kavramanızı kolaylaştıracak kavisli kenarlara sahip bulunuyor. Daha güçlü ve daha verimli yapısı sayesinde en iyi yol arkadaşınız olmayı bekliyor. Ayrıca kusursuz tasarlanmış olan metal yüzeyi ve yeni Retina HD ekranı ile mükemmel bir uyum sağlamaktadır. Donanımı ve yazılımı oldukça geliştirilmiş ve uyumlu yapılandırılmıştır. iPhone 6’nın bu özelliği sayesinde, her bakımdan daha üstün ve yeni bir iPhone serisi üretilmiştir. iPhone 6 4.7, iPhone 6 plus ise 5.5 inçlik geniş ekrana sahiptir. Şimdiye kadarki en büyük iphone olma iddiasını gerçekleştiren ve büyük olmasının yanı sıra oldukça hafif bir yapıya da sahip bulunan iPhone 6, yenilenen cam ve metal profili sayesinde şıklığınızı tamamlayacak şık bir aksesuar olacaktır. Ayrıca büyük ekranı sayesinde en küçük yazıları bile kolaylıkla okuyabilirsiniz.

Teknolojice-iPhone6

İOS 8 işletim sistemi ile çalışan iPhone 6, 64 bit masaüstü sınıfı mimarisi ile tasarlanmış bulunan A8 çipe de sahip bulunuyor. Çok daha büyük ve gelişmiş bir ekranı bile çalıştırırken gücünden bir şey kaybetmeyen iPhone 6, M8 yardımcı hareket işlemcisi ve gelişmiş sensörleri ve yeni barometreleri ile verileri etkin bir şekilde toplar. Focus Pixels özelliği bulunan yeni sensörü bulunan bu telefon ile saniyede 60 kare 1080p HD, saniyede 240 kare ağır çekim ve hızlandırılmış video modu gibi çok yeni özellikler bulundurmaktadır.

Teknolojice-iPhone6gold

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“Apple iPhone 6 ve 6 Plus” üzerine 1 yorum

  1. seçkin dedi ki:

    iphone 6 ciddi anlamda çok kullanışlı bir cep telefonu. İşletim sistemi sayesinde fark yaratıyor ve gayet hızlı. çok uzun zamandır iPhone kullanıcısıyım herkese tavsiye ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.