Reklam Alanı
Akıllı Telefon 2

Apple iPhone 6S

Iphone 6S ın çıkmasına 6 aydan fazla bir süre olmasına rağmen dedikodular kendisini göstermeye Başladı!

Bir analiste göre , Apple yine bir 8 megapiksel kamera kullanabilir. Böylece Apple dört kuşak boyunca kamera çözünürlüğünü değiştirmemiş olacak.Fakat söylenenlere göre fotoğraf kalitesinin daha da geliştirilmesi bekleniyor.

Teknolojice-iPhone 6s

iPhone 6S : Apple yine bir 8 – megapiksel kamera ile mi geliyor? 8 megapiksel:iPhone 4S bile 8 megapiksel çözünürlükle gelmişti. Analist Jeff Pu nun öngörüsüne göre İphone 6S 8 megapiksel ile gelecek oysa ki 8- ve 13 – megapiksel CMOS sensörler zaten Çin orta sınıf cep telefonları gelirken ve de Android amiral gemileri 16 ve 20 megapiksel çözünürlük ile gelirken herkes Apple dan daha yüksek çözünürlük istiyor. IPhone 6S Yeni kamera özellikleri hala gizli.  Apple iPhone durgun 8- megapiksel fotoğraf  kalitesine rağmen , her nesilde fotoğraf  kalitesini optimize etmeyi başardı.Bildiğiniz gibi Apple iPhone 6 Plus’ta mercek sayısını artırıp, optik görüntü sabitleyici ile donatınca ortaya harika resimler çıkmıştı.Bu yüzden fotoğraf kalitesinin iPhone 6S’ta önceki modelinden daha iyi olacağı muhtemeldir.

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“Apple iPhone 6S” üzerine 2 yorum

  1. eğitim sitesi dedi ki:

    Faydalı bilgiler mevcut Eyvallah saolasın

  2. filmiksi dedi ki:

    Harika Bir Cep Telefonu Tavsiye ederim üstelik full hd film izlerken donma bile olmuyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.