Reklam Alanı
Teknoloji 1

Apple, Microsoft ve Google Ortak Oluyor!

Apple, Microsoft ve Google Ortak Oluyor!

Apple, Microsoft ve Google gibi dünyanın dev teknoloji firmaları çevre koruma projeleri için bir ortaklık girişiminde bulunmayı planlıyorlar.

Bulanacakları bu ortaklıkta doğadaki karbondioksit emisyon salınımını azaltmak için odaklanacaklar. Amerika Birleşik Devletleri’nin Beyaz Saray ve Çevre koruma ajansı desteği ile çevreci çözümleri bulanacağı aylar önceden planlanmıştı ve birçok görüşmeler yapılmıştı.

Söz konusu olan bu projede ABD Beyaz Saray ve Çevre Koruma Ajansı Apple, Google ve Microsoft firmalarına bu konuda yardım vereceğini söyledi.

Bu 3 firma oturdukları aynı masada “Temiz Güç Planı” adlı bir projeyi imzaladılar ve bu projede ortak oldular.

Teknolojice-Appleoogle
Petrolün fiyat artışı ve ekonominin değişmesi ile dünya genelindeki projede güneş rüzgâr gibi doğal kaynaklardan yararlanmayı düşünüyorlar.

Proje ile bu kadar bilgi paylaşılırken ileri tarih de ne kadar bilgi paylaşılır bilinmiyor. Fakat 3 teknoloji devlerinin bu proje adım atması olaya farklı bir boyut kazandırmış görünüyor.

Siz bu proje hakkında neler düşünüyorsunuz? Sizce bu 3 Firma bu projede neler yapabilir?

 

 

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“Apple, Microsoft ve Google Ortak Oluyor!” üzerine 1 yorum

  1. Alp dedi ki:

    Gerçekten çok iyi düşünmüşler, hepsi güçlü firmalar daha çok zengin olacaklar bu sayede.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.