Reklam Alanı
Android 3

Apple Music Android’de

Apple Music Android’de

Apple music uzun zamandır Android platformuna geçiş için hazırlık yapıyordu ve sonunda çalışmalar son bularak Apple Music, Android kullanıcılarına hizmet vermeye başladı. Böylelikle Android platformunda üçüncü uygulamasına ulaşan Apple, 3 ay boyunca ücretsiz kullanımı da sunmayı unutmadı.

Google Play Store de Apple Music adı ile indirilmeyi bekleyen uygulama, güncel müzik dinleme fırsatını ayağınıza getiriyor ve aynı zaman da tıpkı Deezer gibi dinlediğiniz müziklere göre şekil alan bir müzik öneri sistemi ile de sizlere eşlik ediyor.

Uygulama ile ilgili kötü olarak nitelendirilebilecek haberlerden bir tanesi ise, Android 4.3 Jely Bean ve üzeri işletim sistemine sahip cihazlar da aktif olarak çalışması oluyor. Henüz bazı markalar bünyesinde ki cihazları Kit Kat’a mahkum bırakmış olduğunu göz önünde bulundurursak, Apple Music’in herkese hitap edemeyeceğini tahmin etmek pekte zor olmuyor.

Detaylı Bilgiye BURADAN ulaşabilirsiniz.

 

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“Apple Music Android’de” üzerine 3 yorum

  1. Can dedi ki:

    Google Play’de yayınlansın deneyeceğim Apple müziği hem 3 ay ücetsiz olacak.

  2. timur dedi ki:

    Android’e kendini pazarlamaya başladı ya hiç bir şey diyemiyorum iphone Windowsphone da satya almaz ama…

  3. engin dedi ki:

    Anlamıyorum neden hep Türkiyede servisler aktiflesmiyor. Google ve Apple bunu hep yapıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.