Reklam Alanı
Apple 1

Apple Watch Fiyatları İle İlgili Yeni Gelişme

Günümüzün en yaygın teknoloji şirketlerinden birisi olan Apple ile ilgili yeni bazı gelişmeler yaşanıyor. Bilindiği üzre teknoloji dünyasında yepyeni bir trend hakim. O trend hiç kuşkusuz akıllı saatler ile ilgili. Takılara olan merak aşikar ve bu takılara olan merak teknoloji şirketlerinin de ilgisini çekti. Dev teknoloji şirketi Apple bilindiği üzre Apple Watch ismini verdiği akıllı saatini satışa çıkardı. Apple satışa sunduğu saatten şuana kadar tam olarak randıman alamamış olacakki bir kampanayaya gitmek durumunda kaldı.

APPLE WATCH FİYATI DÜŞTÜ

Apple’ın büyük umutlarla piyasaya sürdüğü akıllı saatlerinde fiyat değişikliğine gittiği bilgisine ulaşılmış durumda. Apple Watch adı altında satılan akıllı saatlerin fiyatlarının güncellendiğini öğrendik.

TAM 50 DOLAR DÜŞTÜ !

Apple Watch’ın fiyatı 350 Dolar şeklindeydi. Son derece pahalı bir ürün olarak akıllı saat Apple Watch‘ın fiyatında değişikliğe gidildi ve cihazın yeni fiyatı 300 Dolar oldu. Yani Apple 50 Dolarlık ciddi bir indirime gitmiş durumda. Bakalım Apple’ın bu indirimi şirketin gelirine pozitif bir şekilde yansıyacak mı?

APPLE CEPHESİNDEN DAHA FAZLA HABERE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Emre Bey {Emre}

“Apple Watch Fiyatları İle İlgili Yeni Gelişme” üzerine 1 yorum

  1. canan dedi ki:

    bu alet ve bunun gibiler sadece zamansal trend olacak ve geçici süreler popülerliğini yaşayıp, belli bir süre sonra yitip gidecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.