Reklam Alanı
Giyilebilir Teknoloji 1

Apple Watch için en güzel uygulamalar

Artık Son kullanıcın kolunda olan Apple Watch için uygulama geliştiriciler hız kesmeden birbiri ardına uygulama geliştiriyor. Uygulamarına getirdikleri update ile Apple Watch için hazır olan uygulamar aşağıda sizi bekliyor.

Apple Watch‘unuzu gereksi uygulamalar ile doldurmaktansa işinize yaracak uygulamaları seçmeniz daha akıllıca bir seçim olacaktır.

Kolunuzda ki akıllı saati daha da verimli kullanabilmeniz açısından chip.de’nin tavsiye ettiği bir kaç uygulamayı paylaşmak istedik.

Runtastic

Apple Watch Kronometre olarak kullanılabiliyor olabilir fakat;Bu çoğu sporcu için yetersiz kalacağından dolayı eğer aktif spor yapıyorsanız Runtastic Uygulaması tam size göre birçok özelliği ile sizi uyarıp bilgilendirebildiğini belirtelim fakat Apple watch‘un dahili GPS özelliği olmadığından dolayı Bu konuda yanınızda iPhone’nunuzun olması gerekiyor ne yazık ki.

Teknolojice-WatchApp-1Teknolojice-WatchApp-2

Shazam

Akıllı telefonlarımızın vazgeçilmezi olan Shazam, Apple Watch’da da kendisine yer bularak tek tıklama ile istediğiniz şarkı bilgisine kısaca kavuşmanızı sağlayarak bileğinizden bilgilendirme yapabiliyor.

Teknolojice-WatchApp-4

Teknolojice-WatchApp-3

Evernote

Gün içinde işimiz kolaylaştıran Evernote uygulaması da Apple Watch için tekrar uyarlanmış durumda üstelik Siri’ye gün içinde aklınıza gelen herhangi bir fikir söyleyin oda Cloud’unuza senkronize ederek listelesin.

Teknolojice-WatchApp-6

Teknolojice-WatchApp-5

TripAdvisor

Benim de yurt dışı gezilerimde sıkça başvurduğum TripAdvisor’u unutmak olmazdı.TripAdvisor artık Apple Watch içinde indirilebilir durumda;yabancı bir şehirde misiniz açıktınız mı? hemen TripAdvisor’a başvurun o size yardımcı olacaktır.

Teknolojice-WatchApp-8

Teknolojice-WatchApp-7

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“Apple Watch için en güzel uygulamalar” üzerine 1 yorum

  1. Bilal Can dedi ki:

    samsunggear kullanıp apple watcha fransız kalmak bu olsa gerek teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.