Reklam Alanı
Apple 1

Apple’a Sosyal Medya Devlerinden Destek

Apple ile FBI’ın arası geçtiğimiz günlerde FBI tarafından Apple’dan yardım talep edilmesi durumunun sonuçsuz kalması ile gerilmişti. FBI, iPhone 5S sahibi bir kullanıcının verilerini kırabilmek için Apple’dan yardım istemiş ancak Apple kullanıcının şifrelerini vermeyi reddetmişti. Bu yüzden dolayı şuan da Apple  , Amerika’da yoğun bir eleştiri almakta.

SOSYAL DEVLERDEN DESTEK !

Dünyaca ünlü teknoloji devi Apple’ın kullanıcı gizliliği konusundaki kararının ardından teknoloji gündeminde yeni gelişmeler yaşanıyor. Elimize ulaşan bilgiye göre şuan da dünyanın en büyük iki sosyal medya platformu olan Facebook ve Twitter’dan Apple şirketine büyük bir destek geldi. Apple hususunda Facebook ve Twitter’dan gelen açıklamalarda bu konuda Apple’ı haklı buldukları, Apple’ın kullanıcı verilerini korumasının son derece yerinde olduğu ifade edildi.

GÖZ MÜ BOYUYORLAR?

Twitter ve Facebook üzerinde milyarlarca insanın hesabının bulunduğu düşünülürse iki sosyal medya devinin bu açıklamaları insanların gizlilik konusunda endişeye düşmemeleri için yapmış oldukları akıllara gelmiyor değil. Temennimiz yapılan bu açıklamaların samimi olması yönünde. Çünkü biliyoruzki Twitter ve Facebook uygulamaları ücretsiz uygulamalar ve ücretsiz uygulamalar genelde kişisel verileri reklam şirketlerine gönderirler.

Apple ile ilgili daha fazla haber okumak için tıklayınız

Emre Bey {Emre}

“Apple’a Sosyal Medya Devlerinden Destek” üzerine 1 yorum

  1. berkol dedi ki:

    karşılığında suç ile ilgili bir durum mevcut ise en azından aranan kayıt ile ilgili bilgi verilse iyi olabilirmiş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.