Reklam Alanı
Teknoloji 3

Apple’dan Son Hamleler; Apple Car transferi

Apple’dan Son Hamleler; Apple Car transferi

Son zamanlar da Apple Car ile oldukça fazla bir şekilde gündeme gelen Apple, Tim Cook tarafınca yapılan açıklamalar doğrultusunda dominantlığını korudu. Tim Cook, her alanda olduğu gibi otomobil sektöründe de lider isim olmak için ellerinden gelen her şeyi yapacağını açıklarken; firma da otomobil sektörü için son hamleler işlenmeye başlandı.

Teknoloji firmalarından yalnızca Apple otomobil furyasına sıçrayan bir isim değil, hatırlayacak olursanız güçlü grafik kartı üreticilerinden Nvidia da otomobil furyasına atılım yapan isimlerden bir tanesi olarak karşımıza çıkmıştı. Hatta otomobiller için ayrı bir teknik geliştirilen firma, bünyesinde ki grafik yonga setlerini otomobiller ile senkronize ederek üretim firmalarına sunmuştu. Buna paralel olarak gelişen durum da Apple’ın Nvidia gibi güçlü bir isimden transfer yapması oldu. Nvidia’nın önemli isimlerinden Jonathan Cohen’i bünyesine dahil eden Apple; yapay zeka uzmanını da böylece edinmiş oldu ve Apple Car  için geriye son sayımlar başladı.

Teknolojice-Jonathan Cohen

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“Apple’dan Son Hamleler; Apple Car transferi” üzerine 3 yorum

 1. sani dedi ki:

  Google nispet yapıyorlar yarışın sonunda kim kazanacak bakalım…

 2. can dedi ki:

  Bence bunlar doğru habere benzemiyor.Böyle söylentiler var ama apple araba yapcağını sanmıyorum.

  1. Cüneyt Kılıç dedi ki:

   Can Bey,Şahsi fikrim er yada geç gerçekleşeceği fakat arada haber servis ederek gündemden düşmemeye çalışmaları yönünde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.