Reklam Alanı
Teknoloji 1

Apple’dan ‘’Ver Eskiyi Al Yeniyi’’ Uygulaması

Dünyaca ünlü şirket tarafından gerçekleşen etkinlik gecesinde karşımıza iPhone 6S ve iPhone 6S Plus gibi modelleri ile çıkan Apple, ayrıca yeni cihazlarına ilişkin olan iPhone Upgrade Program isimli uygulamasını da tanıtıma sundu.

Bahsi geçen bu program biraz da taksit ödemelerine devam eden bireyler için. Bu programa katılan kullanıcılar Apple ile 2 yıllık bir sözleşme imzalıyorlar ve her ay en az 32 Dolar gibi miktar ödeyerek iPhone sahibi olabiliyorlar.

  1. Ayın sonunda ise tabiri caizse ‘’eskiyi ver yeniyi al’’ hesabı kullanıcılar yeni iPhone modellerine sahip olabiliyorlar. iPhone modelini alan kişi ise sözleşmeniz yenileniyor ve sizler Apple’a en az 32 Dolar olmak kaydı ile ücret ödemeye devam ediyorsunuz.

Şu an için yalnızca Amerika Apple Store adına geçerli olan uygulama ilerleyen zamanlar da Avrupa ve hatta Dünya çapında kullanıma açılacaktır.

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“Apple’dan ‘’Ver Eskiyi Al Yeniyi’’ Uygulaması” üzerine 1 yorum

  1. Orhun dedi ki:

    Apple fanları da bu işin cılkını iyice çıkardı. Yeni iphone mu çıktı, hoop yenisini alayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.