Reklam Alanı
Reklam Alanı
Teknoloji 179 0

ARENA OF VALOR

Amazon Hediye Çeki
Amazon Hediye Çeki

ARENA OF VALOR

Artık günümüz teknolojisi sayesinde telefonların gelişmesi ile bilgisayarlardan alışkın olduğumuz oyunları telefonlarda oynaya biliyoruz. Bu makalemize ise  başlıkta da gördüğünüz gibi ARENA OF VALOR konu oluyor.

Arena Of Valor mobil moba oyunu olan ve günümüzde oynan lol, dota tarzı oyunlarını birçok yönüyle benzeyen online bir oyun. Oyunda farklı kategoriler mevcut örneğin 5vs5, 3vs3, tek koridor savaş olan abis gibi kategoriler mevcuttur. Oyunu artık çok iyi öğrendiğini ve oynadığınız düşünüyorsanız rütbeli kısmını oynamaya başlayabilirisiniz. Yaptığınız her maçta kazanmanız sonucu rütbeyi yükselterek sezonluk ödülleri alma imkânınız oluyor, rütbeniz ne kadar yükselir hediyeler bir o kadar artıyor. Oyunda yer alan karakterlerin League of Legends daki karakterleri benzerliği gözümden kaçmış değil gerek isimleri gerek karakterin ifadesi görselliği neredeyse birebir aynı.

Şu an popülaritesi yüksek ve yükselmeye devam eden cep telefonu oyun kategorisindeki en iyi moba oyunu diyebileceğimiz Arena Of Valor ( AoV ) LoL deki gibi dünya çapında turnuvalar yapmaktadır ülkeler birbiri ile eşleyip maçlar yapmaktadır.

Teknolojice olarak bizde oyunu yükleyip inceleyip oynadık söylenenlerin aslının olup olmadığı kendi gözlerimiz gördük. Oyunu teknolojice ailesi olarak kesinlikle beğendik. Oyunun oynanabilirliği gayet güzel ve rahat oyun da takım arkadaşlarınız ile sesli sohbet yapma imkânı sunması oyuna ayrı bir lezzet katıyor. Oyunla ilgili izlenimlerimiz ve videoları aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz beğenmeyi ve abone olmayı unutmayın ilerleyen zamanlarda canlı yayınlarımızda şanslı izleyicilerimize hediyeler dağıtılacaktır.

Amazon Hediye Çeki
Amazon Hediye Çeki

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.