ARENA OF VALOR

Paylaş
 
Reklamlar
Reklamlar

ARENA OF VALOR

Artık günümüz teknolojisi sayesinde telefonların gelişmesi ile bilgisayarlardan alışkın olduğumuz oyunları telefonlarda oynaya biliyoruz. Bu makalemize ise  başlıkta da gördüğünüz gibi ARENA OF VALOR konu oluyor.

Arena Of Valor mobil moba oyunu olan ve günümüzde oynan lol, dota tarzı oyunlarını birçok yönüyle benzeyen online bir oyun. Oyunda farklı kategoriler mevcut örneğin 5vs5, 3vs3, tek koridor savaş olan abis gibi kategoriler mevcuttur. Oyunu artık çok iyi öğrendiğini ve oynadığınız düşünüyorsanız rütbeli kısmını oynamaya başlayabilirisiniz. Yaptığınız her maçta kazanmanız sonucu rütbeyi yükselterek sezonluk ödülleri alma imkânınız oluyor, rütbeniz ne kadar yükselir hediyeler bir o kadar artıyor. Oyunda yer alan karakterlerin League of Legends daki karakterleri benzerliği gözümden kaçmış değil gerek isimleri gerek karakterin ifadesi görselliği neredeyse birebir aynı.

Şu an popülaritesi yüksek ve yükselmeye devam eden cep telefonu oyun kategorisindeki en iyi moba oyunu diyebileceğimiz Arena Of Valor ( AoV ) LoL deki gibi dünya çapında turnuvalar yapmaktadır ülkeler birbiri ile eşleyip maçlar yapmaktadır.

Teknolojice olarak bizde oyunu yükleyip inceleyip oynadık söylenenlerin aslının olup olmadığı kendi gözlerimiz gördük. Oyunu teknolojice ailesi olarak kesinlikle beğendik. Oyunun oynanabilirliği gayet güzel ve rahat oyun da takım arkadaşlarınız ile sesli sohbet yapma imkânı sunması oyuna ayrı bir lezzet katıyor. Oyunla ilgili izlenimlerimiz ve videoları aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz beğenmeyi ve abone olmayı unutmayın ilerleyen zamanlarda canlı yayınlarımızda şanslı izleyicilerimize hediyeler dağıtılacaktır.

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Reklamlar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM

Cs Go İndir

Teknolojice.com

Teknolojice.com

Teknolojice.com