Reklam Alanı
Android 3

Artık Oluyor, Çözüm:Instasave

Sosyal medya sitelerinin oldukça yaygınlaşması sonucunda bu sitelere ait Android uygulamaları da Google Play Store’da yerini aldı.

Instagram da bu her gün girip kontrol etmeden duramadığımız sosyal medya sitelerinden birisi. Fakat Instagram üzerinden istediğimiz kişinin fotoğraflarını cihazımızın hafızasına kaydedemiyoruz.Ekran görüntüsü almak da çözüm değil. Bu da canımızı bir hayli sıkmakta.Çok şükür ki geliştiriciler her derdimize bir çare buldukları gibi, bu derdimize de bir çare buldular ve Instasave adlı uygulamayı geliştirdiler.

Teknolojice-instasave
Bu program sayesinde Instagram üzerinde beğendiğimiz bir fotoğrafı cihazımızın hafızasına kaydedebiliyoruz, yani indirebiliyoruz.Bu programın yaptıkları bununla da sınırlı değil.İstediğiniz zaman Instagram profilinizdeki fotoğrafları yedekleyebiliyorsunuz.Programın pro versiyonunu satın aldığınız taktirde Instagram’da ki videoları da indirebiliyorsunuz.

Instasave uygulamasını Google Play’den indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz

 

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“Artık Oluyor, Çözüm:Instasave” üzerine 3 yorum

  1. Can dedi ki:

    Güzel uygulamaymış ben fotoğraçıları takip ediyorum instagramda güzel fotoğraflar çekiyorlar bu uygulama sayesinde artık beğendiklerimi indirebilirim.

  2. Serdar dedi ki:

    Güzel uygulama gerçekten ekran fotoğrafını çekip düzenlemekle uğraşıyorduk birde.

  3. cevat dedi ki:

    hergün bir başka yenilikle karşılaşıyorz bda onlardan güzel bir şey gibi gözüküyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.