Reklam Alanı
Oyun 1

Assasin’s Creed Filmine Adım Adım…

Assasin’s Creed oyunu ile hedef kitlenin dozajını bir hayli yukarıya taşıyan Ubisoft, bağımlılık yaratan oyununu, tek solukta izlenebilecek bir film ile hayranlarına uyarlıyor.

Firmanın CEO pozisyonunda görev alan Jean Juliet Baronet, yaptığı açıklamalar da ortaya çıkacak olan yapımın Batman ve Blade Runner gibi bir etki bırakması için ellerinden geleni yaptığını belirtti. Eğer firma bunu başarırsa ve film sayesinde oyunu ile etkileyemediği kitleyi de kazanırsa, Ubisoft hayran kitlesini bir hayli artıracak .

Juliet, Premiere dergisine vermiş olduğu röportaj da film adına başrol oyuncu olarak Micheal Fassbender’i öngördüğünü bunun dışında bu isimle ayrı bir bağlarının da olduğunu belirtti. Fransız dergisine yapılan özel konuşma da filmin bütçesi hakkında da sinyaller veren Juliet, 150-200 Milyon Dolar gibi yüksek bir değerden bahsetti.

Henüz çekimleri tamamlanmayan film, İspanya, Londro ve Malta da son hızla senaryo işlemeye devam ediyor, uzun emekler sonucu karşımıza çıkan bu yapım bakalım oyunu sayesinde kazanmış olduğu hedef kitle üzerinde nasıl bir etki bırakacak.

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“Assasin’s Creed Filmine Adım Adım…” üzerine 1 yorum

  1. Dursun dedi ki:

    Hic oynamadim ama cok merak ediyorum. En iyisi film cikana kadar kitaplarini okumali

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.