Reklam Alanı
Oyun 0

Assassin’s Creed’in Yeni Oyunuyla İlgili İlk Bilgiler

Ubisoft’un sevilen oyun serisi Assassin’s Creed ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Oyuncular serinin ilk oyunlarındaki hikaye bütünlüğünü son serilerde bulamadıklarını dile getiriyor. Özellikle Ezio‘nun gidişiyle birlikte yerine gelen karakterler pek fazla tutulmadı. Bunun için çeşitli çareler arayan Ubisoft, yeni seride tıpkı Ezio’da olduğu gibi 3 farklı seri çıkartmayı planlıyor.

Assassin’s Creed Empire adına çıkış yapacak olan oyunun Mısır’da geçtiği öne sürülüyor. Antik Mısır döneminde gerçekleşecek olan oyunun eski tarihlere gitmesi ise oyuncuları şimdiden heyecanlandırdı. Çünkü seri günümüze yaklaştıkça oyuncuların ilgisi de azaldı.

Assassin’s Creed Empire’da yöneteceğimiz karakter Firavun‘un kölesi olacak. Yani kölelikten kurtulup Firavun’a savaş açacakmışız gibi görünüyor. Şimdilik gelen tüm bu bilgiler sadece sızdırılmış bilgiler. Yani resmi olarak doğrulanmadı ve kesin değil. Ama bu şekilde olursa oyuncularında tekrardan Assassin’s Creed’e döndüğünü görebiliriz. Son olarak oyunun 2017 yılında çıkış yapacağı ve tüm hatalarından arınmış bir şekilde geleceğini belirtelim. Ayrıca oyunun yeni bir grafik motoruyla devam edeceği de konuşuluyor.

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.