Reklam Alanı
Asus 0

ASUS Üst Segment Oyuncu Bilgisayarlarını Duyurdu !

Asus oyun tutkunları için bir kez daha iş başında !

Bilindiği üzere Asus bilgisayar alanında son derece güven veren bir şirket… Sahip olduğu kaliteli soğutma sistemli, yüksek performansın yanında stabil bir performans sunan donanımları, kaliteli bilgisayarları ile son derece sevilen ve genellikle tercih edilen bir marka… Asus’un daha önce piyasaya sürmüş olduğu üst segment oyuncu bilgisayarının fiyatı tamı tamına 10.000 TL idi ve Türkiye’de sınırlı sayıda satılıyordu. Oldukça ilgi görmüş olan bu bilgisayarın ardından şimdi de Asus ROG serisine ait üst segment yeni oyuncu bilgisayarlarını resmen duyurdu !

MASAÜSTÜNDE KRAL !

Asus markası tarafından açıklanan verilere göre masaüstü bilgisayar platformunda ROG serisine ait sürülecek olan yeni iki model tabiri caizse kral ünvanını taşıyacak. Çünkü modellerin son derece üstün özelliklere sahip olduklarını, Asus kalitesiyle de bunu son derece stabil bir şekilde yansıtabileceklerini düşünüyoruz. ROG serisine ait tanıtılana iki yeni modelin isimlerini verelim; Birisinin ismi ROG G11, diğerinin ismi ise ROG G20 şeklinde… İki modelde masaüstü bilgisayar ancak iki modelin birbirinden çok önemli farklılıkları bulunuyor. En önemli farklılığı bildirecek olursak G11’in G20’den ebat olarak çok daha büyük olduğunu söyleyebiliriz. G20’de son derece ilginç bir tasarım kullanılmış ve cihaz diğer cihaza göre son derece ufak.

GTX 1080 !

Seriye ait iki modelde de Nvidia GTX 1080 ekran kartının göz boyadığını hemen sizlere iletelim. Zaten iki modelin bu kadar çok özenle hazırlanmasının nedeni de bu ekran kartı… Nvidia GTX 1080 ekran kartı Asus’un overlock ve soğutma kalitesiyle buluştuğundan ROG serisine ait bu yeni iki modelin son derece değerli olduğunu söyleyebiliriz. Bu arada modellerin ekran kartı olarak farklı versiyonlarla da sunulabileceğini hemen siz değerli okurlarımıza aktaralım; Yani GTX 900 serisine ve AMD’nin son serisine modellerde yer verilebilir.

OYUNCULARA ÖZEL YAZILIM

Son derece şık tasarıma ve özelliklere sahip olan bu yeni iki Asus bilgisayarından birini edinen oyun tutkunları Asus tarafından özel olarak hazırlanmış olan oyuncu yazılımlarını kullanabilecekler. Bu yazılımın ismi ise ; Asus Aegis 2…

 

Emre Bey {Emre}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.