Reklam Alanı
AsusVivoBook Flip TP301
Teknoloji 1

Asus VivoBook Flip TP301 Çıktı!

Asus VivoBook Flip TP301 Çıktı!

Asus, yeni dönebilir VivoBook Flip serisine iki üye daha kattı. Bu üyeler 13.3 inç boyutunda TP301 ve 15.6 inç boyutunda TP501 bu modellerde 6.nesil İntel işlemci kullanılıyor. Ekran kartları ise NVIDIA GeForce 940M kullanılacak.

Windows 10 işletim sistemi ile gelecek VivoBooklar, 10 saate kadar sürekli pil sağlayışı yapabiliyor. 360 derece dönebilen cihazlar çok dişli metal menteşeleri sayesinde hem tablet hem de laptop olabiliyor.

VivoBooklar, Skylake sayesinde sahip oldukları işlemci ve enerji verimliliği gibi takılmalar ve medya içeriklerini takip edebiliyorlar ve daha hızlı işlem yapabiliyorlar.

55Wh gücünde çalışan cihaz 10 saat sürekli çalışan pil ömrü ile çoğu kişinin vazgeçilmezi olabilir ve sizde sürekli tablet ve laptop ile uğraşıyorsanız düşünebilirsiniz.

VivoBook alırken bir çok depolama seçeneklerinden yararlanabiliyorsunuz. 512 GB, 1TB, 8GB SSD seçenekleri bulunuyor.

VivoBook’un 10 ayrı yerinden dokunmatik standart olan 9mm aralığa karşın 5 mm aralığa sahip olan hassasiyet konusunda ciddi olan cihazların ekran duyarlılığı ile birlikte zirveye taşıyor.

Fiyat konusunda ise Asus VivoBook Flip TP301 modeli 2199 TL ve Asus VivoBook Flip TP501 modeli 2299 TL fiyatlar ile karşımıza çıkıyor.

Asus VivoBook Flip TP301

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“Asus VivoBook Flip TP301 Çıktı!” üzerine 1 yorum

  1. Eran dedi ki:

    Asus gerçekten fiyat ve özellikleri açısından çok kaliteli bir firma, ürünü görmek lazım tabi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.