Reklam Alanı
Asus 0

Asus, Yanlışlıkla 4 Yeni Akıllı Telefonunu Yayınladı!

Asus, Yanlışlıkla 4 Yeni Akıllı Telefonunu Yayınladı!

Birçok kişinin merakla beklediği yeni Zenfone 4 serisi dün gerçekleştirilen bir operasyon sırasında yanlışlıkla yayımlandı. Asus yetkilileri, bir Fransız internet sitesi üzerine taslak olarak yüklediği Zenfone 4, Zenfone 4 Selfie, Zenfone 4 Selfie Pro, Zenfone 4 Max’ı yayımlayarak kendi kendilerine bir sızıntı gerçekleştirdi. Taslak olarak yüklenen modeller, yanlış bir hamleden dolayı yayına alınmış olup kısa sürede birçok kişinin ekran görüntüsü alarak yaygınlaşmasına neden oldu. Gönderiyi kaldırmak isteyen yetkililer maalesef ki geç kalmış olup birçok teknoloji haber sitesinde cihazlar ile ilgili bilgilerin yer almasına neden oldular.

Paylaşılan gönderide, Zenfone 4 için planlanan 4 seri için tüm teknik özelliklerin yer aldığını ve ayrıca Fransa satış fiyatlarının dahi yer aldığını görüyoruz. Zenfone 4 Max hariç 3 seride 5.5 inç ekran kullanan Asus, Snapdragon 630 işlemcisinin gücünü net olarak aldığını görüyoruz. 500 Euro’dan satışa çıkacak olan  Zenfone 4, çift kamera gibi oldukça gelişmiş özelliklere sahip olduğunu görüyoruz. Yakın zamanda satışlarının ve tanıtım organizasyonları başlayacak olan Selfie serisinin böyle bir sızdırılma olayına maruz kalması yetkililerin canını bir hayli sıkmış durumda.

Bilgisayar üretimi ve kullanımı konusunda uzun yıllardır iddalı bir merkeze sahip olan Asus, 2014 yılı itibari ile akıllı telefon sektörü içerisine dahil olmuştu. Sunmuş olduğu telefonların özelliklerine karşın ücretleri oldukça düşük olması bir anda müşteri çeşitliliğinin artmasına olanak sağladı. Akıllı telefon pazarı içerisiden kısa zamanda büyük bir yere sahip olması birçok üreticiyi kıskandırmış, üretimleri yakından takip edilmiştir.

{phantaso}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.