Reklam Alanı
Teknoloji 4

Asus Zenbo Robotunun Fiyatı Açıklandı !

Asus’un yeni hizmetçi robotu Zenbo ile ilgili beklenen duyuru, tanıtım yapıldı ! Asus Zenbo hizmetçi robotunun özellikleri, fiyatı ile ilgili bilgilere ulaşıldı !

Bilindiği üzere teknoloji sürekli gelişiyor ve özellikle yapay zeka teknolojisi hususunda son derece dikkat çekici değişimler yaşanıyor. Yapay zeka hususunda ortaya konulan gelişmeler hizmetçi robotları da gündeme getirdi. Asus, Zenbo isimli yeni hizmetçi robotunu resmen tanıttı !

EV HALKININ DESTEKÇİSİ !

Asus Zenbo robotu için ev halkının destekçisi olduğu yönünde bir slogan ortaya konuldu ve yapılan tanıtımda Asus Zenbo robotunun ev ahalisinin çok sayıda işine yardım edebileceğini, hayatı daha kolay hale getirebileceği ifade edildi. Kişisel asistanınız olarak kullanabileceğiniz Asus Zenbo robotu ile oyun dahi oynayabileceksiniz ! Konuşma , yürüme, çocuklar için gözetim, evi kontrol etme gibi özellikleri bulunan Asus Zenbo robotunun fiyatı da belli oldu !

600 DOLAR !

Asus Zenbo robotunun fiyatı sanıldığı kadar pahalı değil ! Elimize ulaşan bilgiye göre robotun fiyatı 600 Dolar şeklinde.

ASUS ZENPAD Z8 ÖZELLİKLERİNİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Emre Bey {Emre}

“Asus Zenbo Robotunun Fiyatı Açıklandı !” üzerine 4 yorum

 1. deniz dedi ki:

  Robot teknolojisi yillardir konusulan bir durum zamanla artik o doneme gidiyoruz sanirim

 2. selami dedi ki:

  benim ilk kullandığım pc asus idi. ama çok ısınıyordu fakat asus bence en iyi kaliteli teknolik ürünleri çıkırıyor. bunun fiyatıda ucuz değildir herhalde kalite var ortada

 3. Tequila dedi ki:

  Asus zenbo robotu ilk duyurduğunda şaşırmıştım, olmayan bir teknoloji için fazla cesur bir hareket.

 4. mithat dedi ki:

  Hizmetci kullanmayi cok seviyoruz gercegi bitti simdi de robotunun pesine dustuk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.