Reklam Alanı
Akıllı Telefon 1

Asus Zenfone 2 ne zaman çıkacak?

Daha önce de detaylıca özelliklerine değindiğimiz Asus ZenFone 2 Özeelikleri açısından birçok markanın üst düzey telefonlarını geri bırakabilecek seviyede.

özellikle 4GB RAM kapasitesi ile bir sürü performans düşkünü akıllı telefon takipçisi tarafından mercek altına alınan Asus ZenFone 2’nin Çıkış Tarihini sizler gibi bizde merak ettik ve en iyisi bunu Asus’un kendi ağzından duymak dedik.

Asus tarafından aldığımız bilgi neticesinde Zenfone2 modelinin Mayıs veya Haziran 2015’te Türkiye’de satılması planlanmaktadır.

Bu haberle birlikte fazla beklemeye gerek kalmadığını sanırım hepimiz öğrenmiş olduk.

Bu arada aklıma takılan ve cevabını öğrenemediğim bir şey var acaba Asus’un 2.0 Ghz hızında ki telefonu olan Asus Zenfone 5 A500CG bu yüzden mi piyasada neredeyse bulunmuyor?

Teknolojice-AsusZenFone2-7

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“Asus Zenfone 2 ne zaman çıkacak?” üzerine 1 yorum

  1. ateş dedi ki:

    eğer söylendiği gibi 1400 tl’den giriş yapacaksa pahalı olan telefon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.